Ik had een Nissan Micra toen Jelle geboren werd en dat was idd ook proppen. Onderstel in de kofferbak, zonder hoedenplank. 1 wiel eraf anders zat het wiel steeds tegen de achterruit. De reiswieg op de achterbank en Jelle in de MC op de voorstoel. (kon niet achterin ivm te korte gordels, en hij paste ook niet meer naast de reiswieg) Boodschappen konden dan alleen nog los in de auto, bij wijze van spreken. Ik had trouwens een x adventure 3 wieler, daarvan is de reiswieg aan de grote kant.
De recaro wandelwagen past in een corsa 5 deurs. Onderstel en opgevouwen reiswieg kunnen in de kofferbak en dan is er nog ruimte voor een reistas en wat kleine spullen. De recaro profi plus autostoel die op het onderstel past kan ook op de achterbank. Je hebt dan nog wat ruimte op de voeten plaats onder de autostoel waar je bijvoorbeeld nog een tas kunt plaatsen. Als het goed is kun je alles meenemen met de hoedenplank gewoon op zijn plek. De recaro babyzen is wel prijzig maar erg efficient w.b.t. ruimte en erg flexibel in gebruik. Hier een linkje klik P.S. Het onderstel kan gewoon ,inclusief wielen, worden opgevouwen en vervolgens in zijn geheel plat in de kofferbak.
wij hebben een skoda fabia combi en een 107 maar die is lease dus gebruiken we vaak die. We hebben 2 kids en dat past erin. De buggy nemen we de wielen ervan af en dan past ie in de kofferbak. Bij de buggaboo ook de wielen eraf en dan past ie tussen de stoel en achterbank en daartussen past net de maxi cosy haha
Wij hebben een Peugeot 107, het onderstel van de bugaboo cameleon past net in de kofferbak, wij halen er dan 1 groot wiel af. Baby en ik zitten achterin de auto en op de passagiersstoel zetten we dan de reiswieg. Met twee kinderen zou dat dus niet passen.
ik zit elke keer mee te lezen, we gaan binnekort op vakantie en daarna gaan we gewoon bij een babyzaak passen want jah we moeten wel.!! wij hebben een kia picanto maar pff wat is die kofferbak toch klein!!! een andere auto is geen optie want deze heb ik pas .!! hoord evan veel dat de bugaboo heel klein in te klappen is maar als ik ze zie lopen denk ik toch echt dat gaan no way passen,!! dus weet iemand toevallig wat gaat passen in een kia picanto?? reiswieg zal uiteraard op de passagier stoel moeten maar puur het onderstel.!! anders word het gewoon heel de winkel passen haha
Is de kofferbak dan nog kleiner dan bij een 107? Hier vanaf volgende week een 107 in lease. Hebben nog een VW Polo maar die zal eigenlijk alleen voor mijn man woon/werkverkeer gebruikt worden als ik de auto nodig heb om wat kosten te besparen. Met 2 kids is een kinderwagen met reiswieg geen optie. Dus hier een Quinny Zapp voor de oudste en baby gaat in een draagdoek of ergonomische draagzak.
hiervoor had ik een c1 en de picanto is echt kleiner, reden van aanschaf 3 maanden geleden was dat ik geen airco had in mijn c1 en wilde wel een airco nu heb me eigen er zo aan gestoord vorigjaar. maarjah wilde wel voor hetzelfde geld weer een auto kopen vandaar de picanto. maarjah hup zwanger en nu de kinderwagen dilemma,
Twingo hier, met de hoedenplank verwijdert (gebruikte we nooit) past de onderstel van onze Mura 3 prima. Je kan het super compact inklappen, nooit klachten gehad.
Wij hebben in de winkel gevraagd of we de wagen mochten passen in de auto. dus liep dat vrouwtje even mee.
Wij hebben een Chrysler Sebring Convertible, wel gewoon met een achterbank, maar geen deuren achter. Als het dak erop zit (het is een cabrio) heb ik een vrij grote achterbak, dus ik denk dat de wagen daar wel in zal passen. Zal alleen een beetje lastig worden met de maxicosi/autostoel omdat ik dan dus altijd de bijrijderstoel helemaal naar voren moet schuiven om er goed bij te kunnen. We gaan het volgende week allemaal uittesten haha!
Gewoon eens gaan passen inderdaad, hebben wij ook gedaan met onze 107, was geen probleem! De verkoopster wist ook precies hoe het onderstel in onze auto zou passen, dus die kon goed helpen En het onderstel van de bugaboo wordt vrij plat ingeklapt, zeker als je de grote wielen eraf haalt.