Reflux nieren dochter 3,5

Discussion in 'Aangeboren afwijkingen' started by MariamZ, Oct 2, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MariamZ

    MariamZ Niet meer actief

    Hallo allemaal,

    Nadat m'n dochter drie keer in t ziekenhuis beland is met een nierbekkenonsteking ondanks medicatie. Hebben ze allerlei onderzoeken gedaan en johoor reflux aan beiden kanten. Rechts 3 graad en links 5 graad. Nu wordt ze geopteerd in t wkz. Alleen wie heeft zo een open operatie meegemaakt? Hoelang bleef je kindje in t ziekenhuis? En hoe was de pijn.

    Graag hoor kk jullie.

    Groetjes, Mariam
     
  2. MariamZ

    MariamZ Niet meer actief

    Niemand??
     
  3. Wenda

    Wenda Fanatiek lid

    Dec 12, 2013
    2,431
    1,398
    113
    Gelderland
    Ik heb er gelukkig geen ervaring mee. Maar ik wil jullie veel sterkte wensen!
    Hopelijk valt het mee en knapt ze snel weer op
     
  4. Amy32

    Amy32 Bekend lid

    Jun 28, 2010
    700
    76
    28
    Heel veel sterkte. Ik heb gelukkig geen ervaring, wel een kind met reflux aan de rechter nier, ook graad 5.
    Mijn zoontje is onder controle, heeft gelukkig nog nooit last van gehad (4 jaar). Wel extra alert op koorts e.d. om op tijd bij te zijn

    Sterkte
     
  5. MariamZ

    MariamZ Niet meer actief

    Gelukkig maar meiden. Hoop ook dat ze snel opknapt
     
  6. ziezo

    ziezo Bekend lid

    Mar 2, 2007
    709
    39
    28
    Mijn zoontje loopt ook in het wkz. Hij krijgt binnenkort zijn 15e operatie aan nieren blaas etc. Vorig jaar heeft hij een grote operatie gehad en hij heeft toen 6 dagen in het ziekenhuis gelegen. Welke arts heeft je dochtertje?
     

Share This Page