Hoi dames, Gisteren zijn we tot de ontdekking gekomen dat de vele blaasontstekingen die onze dochter vorig jaar in een korte periode gehad heeft, te wijten zijn aan een reflux in de nieren. Links graad IV, rechts graad II. Ze krijgt sinds september profylax; daar vaart ze goed op. Er zijn geen doorbraakontstekingen geweest. De KA heeft ons nu doorverwezen naar de specialist in het UMC St. Radboud. Ik ben op zoek naar dames met ervaringen..wie heeft er een kindje met hetzelfde probleem? Wat hebben ze gedaan bij je kindje? Groetjes, Anna
Meis dat is geen fijn nieuws Wat zijn ze daar trouwens laat achter zeg! Mijn zoontje heeft met 11 weken en 7 maanden urineweginfecties gehad en met 11 weken werd al direct gekeken of hij geen reflux op de nieren had. Gelukkig bij hem niet maar het schijnt veel vaker voor te komen bij meisjes als bij jongens. Ze hebben mij toen gezegd als hij het zou hebben dat hij geopereerd moest worden. Overigens heeft mijn zoontje wel een vergroot nierkelkje waardoor men nog voorzichtiger wilde zijn.
Dank voor je reactie! Onze dochter kreeg haar eerste UWI pas met 10 maanden. Vanaf oktober zit ze aan de profylax (na de 5e onsteking in 4 maanden tijd) Na een echo die niets opleverde heeft ze een mictiecystogram gehad. Dit kon pas vorige week; de uitslag daarvan hebben we gisteren gekregen. Meestal is het inderdaad zo, dat kinderen met een matige/ernstige graad reflux geopereerd moeten worden, maar dit is dus niet altijd zo..Vandaar dat ik op zoek ben naar ervaringen! Maar in ieder geval bedankt!! Groetjes!
Ik hoop voor je dat het niet nodig is idd. Het is ons verteld aangezien hij het vergroot nierkelkje heeft waarvoor hij elke 4 maanden een echo krijgt. Hier krijgt hij eusaprim ter verkoming van. Dat onderzoek heeft mijn zoontje idd ook gehad met 11 weken. ik hoop echt dat een ingreep niet nodig zal zijn xxx
Balen zeg.. Wij moeten binnenkort naar ka voor verder onderzoek van de nieren, maar dat had je.al gelezen in mijn topic... Kan je niet helpen verder, wens je alleen sterkte en succes!