Mijn dochter kan soms flink onrustig zijn, zoals waarschijnlijk vele kindjes met haar, maar sinds gisteren heb ik ontdekt dat ze tijdenlang zoet kan zijn met........ Een luier, ongebruiktnatuurlijk he ze kan er zo een half uur, 3 kwartier zoet mee zijn.... Hebben jullie kindjes nog speelgoed wat eigenlijk geen speelgoed is??
Z'n eigen kam en borstel, z'n schoenen/slofjes en ook peutert hij aan zijn broekriem en kan daar ook een tijdje mee zoet zijn haha grappig!
zoontje is net 14 maanden: - een simpel plastic bakje..... - pak koffiepads - kortingspasjes - een oude afstandsbediening (die bij zijn verjaardag heel droog werd afgepakt met de mededeling "die is denk ik van mamma of pappa".. ow dat kwade gezicht van hem!!!)
Hier afstandsbediening. Ipad, telefoon, telefoonhoesje. lepels, En verder alles wat ze niet mag hebben
Een bakje met knijpers. Het wordt omgegooid om vervolgens één voor één ze weer in een ander bakje te gooien, of ermee door de kamer gaan schuiven. Onderzetters ook inderdaad, en een stapeltje folders of oude tijdschriften. Verder de kussens van de bank, een lege keukenrol, noem het maar op, en vaak 'ontdekt' ie het zelf en dan schaterlacht ie bij alles wat ie met het voorwerp doet, zo grappig om te zien. En voor in bad heeft ie allemaal leuk speelgoed, maar toch blijft het simpele wasbolletje het leukste!
Wasknijpers (alleen wel irritant als ze doorkrijgen hoe ze die uit elkaar kunnen halen), afstandbediening, bankpasjes, de e-dentifier van de bank. Onder de douche; lege verpakking van shampoo of douchegel. Tegenwoordig nog heel veel meer, maar het zijn geen baby's of dreumesen meer.
de riem van mijn man, 'kastje' van de bank waar mijn bankpas in moet voor internetbankieren (en dan een oude bankpas erbij), kartonnen doos die als roetsjbaan voor de auto's wordt gebruikt, oude mobiele telefoon, onderzetters (maar dat mag niet van mij ), in bad hier ook een lege shampoofles of beker of washand, bak met oud papier.
laptop/iPad, draadloze telefoon, randomreader (gaat ze mee 'bellen'), grote plastic kommen, plastic 'draadjes' om planten mee op te binden, plastic bestek.. Tja, genoeg dingen eigenlijk..
ouwe afstandsbediening wasknijper mijn borstel of zijn eigen kammetje koffie lepeltje oud papier (kranten) mijn handtas maak die open en alles moet er dan eerst uit en dan weer in pfff... en me vriends ze sleutels...
De nieuwe afwasborstel van de Ikea vond ons zoontje machtig, lege spa fles of mijn iphone zijn ook erg leuk. Gister ging ie huilen toen ik mijn iphone weg haalde
telefoons want ja haar eigen van vtech is natuurlijk lang niet zo leuk. Wat ze ook helemaal geweldig vind is de verpakking van de lotion doekjes en de goede morgen washandjes van de zwitzal.
Oh genoeg hihi: - billendoekjes-verpakking (als ik hem die niet in zijn handen geef met het verschonen, wordt hij echt boos ) - een lege frisdrankfles - afstandbediening - de dop van zijn fles - een nijntje lamp van zijn commode - plastic lepel (na het eten mag hij daar nog even mee spelen) Mijn moeder had me al gewaarschuwd dat we niet te veel speelgoed moesten kopen omdat je ook simpele spullen als speelgoed kunt gebruiken! Tip: lege pringles bus (of andere bus) en die vullen met wat ongekookte pasta!!
Pollepels Pakje zakdoekjes (goed dichtplakken) Sokken Lege wc rollen Wasmand Frisdrankflessen Schoonmaakdoekjes
Hier wordt mijn zoontje helemaal blij van het keukenkastje met de pannen en de onderzetters. Hij kan ook lang zoet zijn met mijn doos met theezakjes. En de oordopjes in de iPhone steken, dat kan hij heel precies.
zo'n beetje alles wat hier al gezegd is verder; -pannenlappen -keukendoek -heel soms mijn lege bankkaartlezer (knoppies drukken) vaak is het 2 minuten kijken en rennen en gooit hij hem aan de kant dus kan weinig fout mee gaan -een oude computermuis die het niet meer doet (lekker klikken!) -ijsblokjesmalletje (van gummi) mijn schoonouders vonden het geen kwaad kunnen dat hij de gasaansteker te pakken had, die heb ik dus maar wél even afgepakt. zoonlief kent zijn eigen krachten niet en als hij hem per ongeluk indrukt?? bovendien wil ik niet dat hij zich aan "speelgoed" gaat wennen dat écht geen speelgoed is.
Idd ja, het pakje van de billendoekjes is hier ook altijd een groot succes, zeker als ze er zelf naar moet zoeken.... Alleen maakt dat het verschonen van de luier wel een stuk moeilijker Vanavond was ze nog weer bezig met een leeg pak melk
Billendoekjes of de verpakking ervan Leeg blik voeding Onderzettertjes Lege doosje waar de thermometer altijd in zit Lepeltjes Tubes vaseline of potje sudocreme Dopjes van haar fles Lege zoetjes verpakking afstandsbediening en telefoon (krijgt ze nooit) Sleutelbos Papiertjes.. Tja eigenlijk heel veel haha! Ik vind het wel altijd erg handig omdat ik haar van alles kan geven tijdens het verschonen en ze hierdoor is afgeleid. Anders gaat ze met haar handen tussen haar benen graaien of omrollen.. wat niet zo lekker is met een poepbroek!!