Pfoee.. hele ochtend wil mijn kleine man aan de borst.. En hij wil alleen lekker tegen me aanliggen, zodra ik hem in zijn bedje leg, begint het feest al Hoe waren jullie regeldagen? .
Zwaar! Ze wou de hele dag door drinken. Overdag zat er hooguit een uur tussen en savonds moest ik haar er echt afhalen om even naar de wc te kunnen. Dit waren de regeldagen rond de 10 dagen, de rest was iets makkelijker.
bankzitten en koe spelen Hier was het (gelukkig) eigenlijk alleen savonds dat ze continu wou drinken. Overdag was het voldoende als ze in de draagdoek bij me was
Nou ik zit heel de dag met mijn kleine aan de borst. Hij heeft vandaag totaal 3uur geslapen terwijl ie amper wakker was overdag. Is het ook normaal dat ie vaker spuugt?
ik zie dat je baby 2 weken oud is ongeveer? Dan lijkt het me vrij normaal dat hij constant bij mama wil zijn nog maar net op de wereld na 9mnd in je buik. Als hij spuugt en je hebt het idee dat je veel melk hebt en hij voldoende binnenkrijgt, zou je wat langer dezelfde borst aan kunnen bieden, dan kan hij toch zijn zuigbehoefte voldoen. En heerlijk toch met dit koude weer, zo'n lekker warm frummeltje op je?
Ja het is een heerlijk ventje, helemaal verliefd op. Hij is vandaag 10 dagen oud.. dus ik denk dat dit een regeldag is. Vroeg me alleen af wat andere mama's mee maakten met de regeldag.
Wat ik deed was mezelf inderdaad gewoon op de bank nestelen met wat lekkers erbij, veel water drinken en netflix aan.....heerlijk Vooral het jezelf niet moeilijk maken. Je hebt een hele goede reden waarom je niks aan het huishouden kunt doen
Heftige dagen. We zaten er adfelopen week ook weer middenin. Drie dagen en nachten eigenlijk constant aan de borst. De rust lijkt weer wat teruggekeerd. Het snelste ben je er van af als je er gewoon aan toe geeft. Lastig, maar laat de boel de boel, huishouden en andere dingen komen wel weer maar gewoon nu genieten van dat kleine hummeltje Het gaat weer voorbij!
Regeldagen? Mijn zoontje heeft zes weken lamg bijna constant aam de borst gelegen. Met week drie werd ik zo gek dat ik flesvoeding heb gekocht. Gelukkig weigerde zl dat. Ik zat elke nacht tot 2/3 uur met hem aan de borst, maar hij had/heeft gewoon veel mama honger. Maarja het word beter! Haha
Het is ons eerste kindje, dus dan weet je ook niet zoveel. Ik heb nooit eerder gehoord over regeldagen.. en zoveel andere dingen.
Dat had ik dus ook. Ik heb me echt niet genoeg geïnformeerd toen dl net geboren was. Ik werd ook pas actief op dit forum nadat het mis ging met de bv. Dus haal er je voordeel uit
Als je zoontje dat wil:leg hem eens bij papa op de blote borst,lekker met een.dekentje er over. Dat lukte hier nog wel eens. Kon ik even douchen of zo Enne...alles wat je beschrijft:herkenbaar. Dus ter geruststelling: blijkbaar loopt alles goed
Regeldagen komen nog hoor haha. Dat zijn dagen dat hij ineens voor meer melk wil komen. Ik heb j hier die mocht bv maar 4 flessen van 120 toen ie 2.5 maandjes was nou er waren momenten dat hij ineens jengelde en pas na de 6 de fles even doorsliep. En dat een week lang. En toen weer normaal en na 3 weken had ie t weer. Jou kleine is pas geboren en wil alsmaar drinken dat is nog normaal
Ik heb me ook verkeken op de borstvoeding, wist echt niet dat het zo'n gedoe zou zijn. Regeldagen, clusteren.. pff Hier had meneer meer regeldagen dan gewone dagen leek wel en ik ben na 7 weken gestopt. Echt spijt heb ik er niet van maar ik weet wel dat ik bij een volgende zwangerschap mij beter ga laten informeren.
Misschien een tip voor de bv meiden is het niet handig dat je je moedermelk ook afkolft? Lekker bewaren in de koelkast en in de vriezer kan t nog langer en dan kan jullie partner eruit voor een flesje snachts en heb jij je rust. Baby merkt echt niet dat hij aan een speenfles zuigt hoor
baby merkt dat wel hoor, die mist dan echt wel de geur en warmte van mama. Plus dat juist die nachtvoedingen goed zijn voor je productie. Wat je beter kan doen is het jezelf 's nachts zo makkelijk mogelijk maken, dus samenslapen en niet op de klok kijken. Bij het bv geven komen hormonen vrij waardoor moeder en kind juist makkelijk weer inslapen.
Baby merkt het inderdaad. Wat niet wegneemt dat het best een optie is om eens in de zoveel tijd een keertje te doen, als de bv echt al een tijd goed loopt, toch? En mits je baby het pikt natuurlijk. Papa is toch ook lekker warm Ik ben geen expert, maar als je nog zo in de startfase van de bv zit, dan kan ik mij voorstellen dat het geen goed idee is. Regeldagen zijn tenslotte niet voor niks.