Ik heb a.s zondag mijn pretecho met 16 weken. Ik heb vanaf het begin al het gevoel dat het een meisje is. Wie herkent dit en had gelijk of wie zat er qua gevoel totaal naast? Ik moet nog 2 nachtjes slapen...
Bij de eerste wist ik vanaf het moment van de test zeker dat het een jongetje zou worden. De meesten dachten een meisje. Ik bleek met 20 weken gelijk te hebben. Bij deze zwangerschap hield ik een slag om de arm (durfde nog niet echt te genieten van mijn zwangerschap). Bij de 15 weken een echo en het gedroeg zich zo anders dat mijn gevoel zij dit wordt een meid. Met 19 weken en 20 weken bleek ik wederom gelijk te hebben. Ik geloof dus wel dat de kans groot is dat het gevoel dat je als moeder hebt, juist is. Wat denk jij zelf dat het wordt?
Ik had vanaf het begin het gevoel dat het een jongen zou zijn. Ik praatte over 'hij' en keek alleen naar jongenskleertjes. Als ik aan ons kindje dacht zag ik ook een jongen voor me. En ik had gelijk!!
Man en ik hadden onafhankelijk van elkaar bedacht dat we een meisje zouden krijgen. Dat bleek ook inderdaad zo te zijn. Grappig! We konden ook geen enkele jongensnaam bedenken, alleen maar meisjesnamen
Ik heb heel sterk het gevoel dat het een meid is, heb ook al een aantal nachten over een baby meisje gedroomd en ik weet bijna zeker dat zijn ons prinsesje is. <3 Alleen duurt het nog even voordat ik het helemaal zeker weet
Ik dacht vanaf dag 1 dat ik inverwachting was van een zoon. Met 12 weken bleek het volgens de nub theorie een meisje te zijn. En met 20 weken werd er bevestigd dat het een meisje was (is). En ja hoor het is een echte dame! Zat er dus naast.
Vanaf het begin het gevoel dat het een jongen zou zijn. En op de echo's inderdaad een jongen te zien .
Ik heb de hele tijd het gevoel gehad dat het een meisje zou zijn. En dat bleek o de echo ook zo te zijn. Ik keek ook vaak naar meisjes kleding etc. Dwong mezelf nog wel om te kijken naar jongens kleding, maar voelde toch anders. Ik was wel zo bij geweest met en jongen!
Ik had vanaf de positieve test het gevoel dat het een meisje was, en dat bleek met 17 weken tijdens de pretecho ook zo te zijn!
tja, je hebt 50% kans dat je gevoel juist is. gevoel zegt echt niks. als moeder weet je echt niet wat er in je buik zit.
Ik dacht in eerste instantie een jongen, maar bij mij sloeg het al snel over en was ik er van overtuig dat we een meisje kregen, omdat het me gewoon heerlijk leek om lekker te tutten. ik had allerlei leuke tuttige ideetjes in mijn hoofd voor de babykamer, overal waren meer meisjekleren te krijgen en een meisjes naam was veel makkelijker te kiezen (vriendlief was ongeveer de enige die dacht dat het een jongen zou worden) Bij de 20wk echo was ik dan ook een beetje ontdaan dat ik het verkeerd had, omdat we een jongen blijken te verwachten, maar daar ben ik natuurlijk ook onwijs blij mee, zolang het maar gezond is!!! Ben wel blij dat we het van te voren al wilde weten, niet dat ik dadelijk bij de bevalling helemaal van het verkeerde geslacht overtuigd was geweest, want dan lijkt het me even pittig om te moeten omschakelen
ik dacht vanaf het begin echt een meisje te krijgen, ik heb altijd gezegd dat ik alleen meisjes zou krijgen. de nub theorie zei ook meisje. met 20 weken echo toch echt een mannetje en met 23 weken nogmaals bevestigd dat het echt een jongen is. moest wel even omschakelen in mijn gedachten.
Ik heb op 14 februari een echo om te kijken of we een zoon of dochter krijgen. Mn gevoel zegt een jongentje, al vanaf het begin. Heb zelfs al een blauw pakje gekocht hahaha!!
Ik heb vanaf het begin jongen gedacht. En dat is gister bewezen in lommel ij ec baby, was meteen overduidelijk!!
Ik had vroeger altijd al in mijn hoofd dat ik alleen maar meisjes zou krijgen, maar toen ik zwanger was kreeg ik heel erg gevoel dat het een jongen was. Ook de mensen uit mijn omgeving dachten dat het een jongen zou worden. Ik was echt verbaasd bij de 20 weken echo dat het toch een meisje zou worden. Ik moest zelfs aan het idee wennen, omdat ik zo zeker was dat het een jongen zou worden. Maar het maakte me totaal niet uit, zolang het maar gezond zou zijn. En dat is ze!!
Zo lang ik me kan herinneren is mijn eerste kindje een meisje in gedachten. Na de positieve test was dit dus nog zo, tot de 10 weken echo. Ik zag ons kleintje, en begon ineens te twijfelen. Ik weet het dus echt niet meer, hoop dat we 28 februari iets kunnen zien. Ben dan ruim 15 weken.