Hoi allemaal, Ik heb een vraagje : Ik heb enorm last van lange cyclessen . De laatste keer was op 54 dagen. Nu zit ik op 103 dagen en ben nog steeds niet zwanger. Ik had een test gedaan op dag 75 de zwangerschapstest gaf aan dat ik niet zwanger ben. Ik ga pas over 2 weken naar de gyneacoloog en 1 dag van te voren ga ik een zwangerschapstest doen omdat het allemaal zo duur is geworden met de aanschaf van de test (we hebben het nu ook financiel krap) Mijn vraag is zijn er meerde dames hier die lange cyclessen hebben gehad? Ik ben benieuwd....
Toen ik net stopte met de pil moest ik 121 dagen wachten. Dus hoop dat het voor jou snel komt of een positest natuurlijk
Die 2 voor 5 euro bij de kruidvat zijn trouwens wel wat beter te betalen als je het financieel niet zo ruim hebt.
136 dagen en na een kuur Provera van de gyn ben ik vandaag eindelijk ongi geworden! Vreselijk he dat afwachten? Goed dat je naar de gyn kan want dit wachten op niks is ook niks! Sterkte meid!
Ik kom net uit een cyclus van 72 dagen. Zucht..... wat een lang eind he dat wachten. Ik hoop dat je snel weer duidelijkhied krijgt en weer door kan gaan naar de volgende ronde (of natuurlijk zwanger bent )
Mijn langste cyclus was 223 dagen, toen is het afgebroken met primolut en mocht ik beginnen aan clomid.
129 dagen en ja wel een eigen eisprong! Volgens mij zijn de testen van deze site ook redelijk betaalbaar als je er meerdere tegelijk besteld.
sensitest.nl kun je ook goedkope testen bestellen. Ik had er 6 voor 15 euro (en ze hadden nog goedkopere, alleen wilde ik niet in een poje plassen en dan dippen )en helemaal als je zo'n rare cyclus hebt is het wel handig om er wat op voorraad te hebben. Hoop dat je snel een positieve test hebt, of iig je cyclus weer regelmatig.
@Visitor: nope, geen eisprong gehad. Vandaar dat ik dus vandaag mocht beginnen met clomid om een eisprong te bevorderen. Volgende week kijken of het geholpen heeft. heb trouwens altijd al langere cycli (tot 50 dagen) gehad en ben toch 2 keer zwanger geraakt bij de eerste (en enige ) poging.
Jeetje meiden, en ik dacht dat ik een lange cyclus had! Sterkte allemaal en ik wens jullie veel vruchtbaarheid!
126 dagen, maar dat was direct na het stoppen van de pil. Die keer daarna was 29 dagen en het is afwachten wat deze cyclus doet. Ik hoop dat ik zwanger word deze ronde natuurlijk
na het stoppen van de pil duurde het 214 dagen.. tussen door dacht ik dat ik ongesteld was maar zette niet door.. nu pas na 7 maanden wel voor het eerst