Heel veel pijn na de HSG

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Lady1234, 1 aug 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lady1234

    Lady1234 Lid

    13 apr 2023
    95
    15
    8
    Vrouw
    Hallo allemaal,

    Ik heb vanmorgen HSG gehad. Ik vond het heel erg pijn doen. Daarna voelde ik mij eigenlijk prima en ben weer gaan werken. Na twee uurtjes zoiets begon ik ineens krampen te krijgen. Het voelt als een hele heftige menstruatie. Kan echt bijna niet bewegen.

    Ik zal morgen de dokter bellen, dan krijg ik de uitslag…. Maar heeft iemand dit ook eerder ervaren? En… betekend het dat het zo een pijn doet dat er misschien toch wat zat?

    dankjullie wel!!!
     
  2. TTCfirstbaby

    29 jul 2022
    37
    17
    8
    Vrouw
    Ik had tot twee dagen na de HSG pijn in mijn buik. Ik kon wel bewegen maar voelde elke beweging in mijn buik.
     
  3. WWJD

    WWJD Niet meer actief

    Ik neem aan dat dat van tevoren is uitgesloten?
     
  4. Loes23

    Loes23 Actief lid

    23 jul 2013
    415
    382
    63
    Ik had ook hele erge pijn na de HSG. Ben er zelfs van flauwgevallen. Als het goed is trekt het vanzelf weg. Als je het niet vertrouwd of de klachten worden erger zou ik even naar de dokter gaan.
     
  5. Lady1234

    Lady1234 Lid

    13 apr 2023
    95
    15
    8
    Vrouw
    bedankt ! Ben jij met de pijn gewoon aan het werk gegaan? Weet niet zo goed of ik rust moet blijven houden of niet
     
  6. Lady1234

    Lady1234 Lid

    13 apr 2023
    95
    15
    8
    Vrouw
    Ja het voelt heel gek. Het gaat nu wel weer maar ben beetje bang dat als ik weer veel ga bewegen dat het meer pijn gaat doen. Dus weet niet of ik naar werk moet gaan of nog even niet
    Wat heb jij gedaan toen
     
  7. TTCfirstbaby

    29 jul 2022
    37
    17
    8
    Vrouw
    Ik ben gewoon gaan werken.. De pijn verdween uiteindelijk maar verschoot er ook wel van dat dit zo pijnlijk zou zijn.
     

Deel Deze Pagina