Hier begint het net alleen heel hard te waaien. Een heel groot deel trekt hier voorbij. Hoop dat de onweer vannacht ook nog ff weg blijft. Mijn oudste dochter slaapt met kinder vakantie werk in een tent en ze hebben allemaal zelfgebouwde hutjes die morgen hopelijk nog staan.
Hier waait het een begint het langzaam te spetteren.. hoop dat mijn jongste er wel doorheen slaapt, het klinkt altijd zo hard in een caravan
Hier is het al sinds 00:00 aan de gang (ANTWERPEN) Bliksem, wind, regen noem maar op! en oja.. heeeeel veel sirene's ook... hoop dat het mee zal vallen hoor en niet veel ongelukken gebeuren
Omgeving Rotterdam. We kunnen eindelijk luchten. Daarnet ging het even tekeer maar nu frisse lucht en briesje.
Hier in Marrakesh heeft het ook flink geonweerd. We kwamen vanmiddag zelfs in een wervelstorm terecht met de auto.
N-O Gelderland: wakker door heel harde wind. Ik meen af en toe een flitaje te zien. Ik ga,de ramen iets verder sluiten en weer slapen in de hoop dat...
Het regent een beetje hier, lelystad. Tikt gewoon gezellig weg. Wel jammer dat de oudste even komt melden dat het regent.... en niet naar bed wil...
Jaaaaaaaa!!!! Het gaat hier in midden NB los hoor! Flinke hoos buien! En onweer (dat laatste hoeft niks er perse. Manlief ligt vannacht maar beneden bij de honden. Gezellig. Maar heerlijk zeg! Het geluid van regen was nog nooit zo mooi !
Nogmaals flink onweer zeg! Jammer dat daardoor de ramen boven dicht moeten... net een enorme klap donder! Brrrr. Gelukkig nu alleen nog regen.
Hier regen, onweer en het is zo heerlijk koel buiten. Net alles opengegooid. Ik hoop dat het daardoor binnen ook een beetje afkoelt.
Ik zit nu in de caravan en het onweert echt al uren heel erg. Volgens buienradar gaat t ook nog wel even duren. Ik vind het heerlijk dat het afkoelt, maar doodeng dat onweer als ik in de caravan lig. Lijkt hier altijd erger dan in Nederland ofzo.
gehele nacht droog geweest. Wel af en toe veel wind. Nu begint het te druppelen. Buienradar zegt dat er maar 1.2mm gaat vallen. om 7u moet het alweer klaar zijn.
Ik werd om vier uur wakker van stevige wind, heb de ramen dicht gedaan in de verwachting dat het ging regenen. Kon daarna niet meer in slaap komen. Het heeft hier nu net even `gespatterd` maar volgens de rader komt er de komende twee uur nog wat voorbij. K zit in Duitsland, net over de grens van Groningen
Als het goed is gaat het hier over een half uurtje beginnen (Twente) ik zeg: kom maar door Edit:na het typen van dit bericht bedacht ik dat er nog was buiten hing. Snel binnen gehaald
Hier rond half 3 begonnen denk ik. Ergens in slaap gevallen en rond 5 u weer wakker geworden. 6u maar opgestaan want het bleef maar duren. Kom ik onder hoor ik niks meer Dacht ik dat zoontje sliep. Durfde meneertje gewoon niet te bewegen in bed ocharme. Maar hij slaapt nu terug.
Ondanks een halve nacht onweer toch niet afgekoeld. Is nu 20 graden hier. Wel veel geregend denk ik. Edit 7.2mm regen. Is dat veel?
Het is jaren geleden, maar vanacht werd ik wakker van een gigantische klap. Heerlijk, het regent nu af en toe wat