al een vast ritme of nog niet?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door loesje1982, 6 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. loesje1982

    loesje1982 Fanatiek lid

    4 apr 2011
    2.070
    0
    0
    Hier
    Onze meid is nu 5 maanden en heeft overdag een behoorlijk vast ritme wat eten betreft, we doen alles op verzoek en toch kun je er bijna de klok op gelijk zetten.

    Alleen s nachts en s morgens niet.... t kan zijn dat ze om 1uur een flesje wil, maar t kan ook zijn pas om half 5, ook heeft ze weleens doorgeslapen tot 7uur. en smorgens is ze varierend van kwart over 6 tot 8uur ergens wakker.

    Komt er een keer een ritme in, of blijft ze zo wispelturig? Iemand ervaring? En is dit nog heel normaal voor een kindje van 5 maanden of zou ze zo langzamerhand er ritme in moeten hebben?

    Er zit trouwens geen enkele logica in (bv overdag veel gedronken;laat wakker, of weinig gedronken; vroeg wakker)
     
  2. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Loesje dat had ons ventje ook.
    Maar ineens was het ritme er.
    Wat bij ons wel verschillend kan zijn is de tijd van de eerste fles 6 of 7 uur.
     
  3. Danjay

    Danjay Fanatiek lid

    3 dec 2009
    1.407
    1
    0
    smurfenland
    Hier had ze eigenlijk al heel snel een ritme 's-nachts kwam ze na 2 maanden niet meer en ze komt nu altijd tussen 6.30 en 7.00 uur en de rest van de dag loopt over het algemeen altijd hetzelfde.

    Mijn middelste kwam met een half jaar nog om een nachtvoeding (bv) en toen hij overstapte op de fles heb ik dat afgebouwd.

    is het wel echt honger wat ze heeft of is het meer gewenning?
     
  4. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Dat laatst die logica is hier ook niet:p
    S heeft gisteravond helemaal NIKS van zijn fles gedronken ( mama helemaal gestressd) maar werd pas om 6:30 wakker.
     

Deel Deze Pagina