ik heb een mooi vloerkleed gekocht voor onder de salin tafel nu zal het vast eens gebeuren dat er wat word geknoeid mensen met een vloerkleed hoe reinigen jullie deze?
Ik probeer eens in de zoveel maanden de stoomreiniger van mn moeder te lenen. Mn man gaat weleens met een microvezeldoekje met sop op zn knieën maar ik zet er liever stoom op.
Ik heb een tapijtreiniger (schoonmaakmiddel) gekocht bij de karwei, en heb deze met een microvezel doek op elk stoffen oppervlakte gedaan..... En echt.. ik wil niet meer zonder die tapijtreiniger !! het doekje en het sopje waren binnen no time zwart. En mijn bank bijvoorbeeld binnen notime schoon!! terwijl ik hem een week der voor nog schoon had gemaakt met alles reiniger.. althans poging tot
Als het een wollen kleed is, kun je 'm in de winter op z'n kop in de sneeuw leggen. Werkt echt! Mijn moeder heeft dat ooit gedaan en hij werd zowaar schoon. Echt zo'n oma's tip!