Einde WW en contract. Nog ergens recht op?

Discussion in 'Stel je vraag aan het UWV webcareteam' started by hanneke88, Aug 27, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. hanneke88

    hanneke88 Fanatiek lid

    Nov 3, 2008
    1,066
    1
    38
    Mijn vriendin die heeft op dit moment nog werk met een aanvullende ww uitkering.
    Nu krijgt ze geen contract verlenging en is dus eind volgende maand uit dienst.. Maar haar ww is dan ook afgelopen.
    Heeft ze nog ergens recht op?

    Ze is op dit moment ook 15 weken zwanger.
     
  2. UWV

    UWV VIP lid
    Staff Member

    #2 UWV, Aug 27, 2013
    Last edited: Aug 30, 2013
    Beste hanneke88,

    Heeft je vriendin minimaal 26 weken van de laatste 36 weken voorafgaand aan haar eerste werkloosheidsdag gewerkt? En krijgt je vriendin geen contractverlenging? Dan kan zij een WW-uitkering aanvragen voor de uren die zij verliest.
    Eindigt haar WW-uitkering vanwege de maximale duur en heeft ze geen recht op een nieuwe WW-uitkering? Dan heeft ze mogelijk recht op een Bijstandsuitkering (WWB). Deze uitkering vraagt zij aan via werk.nl.

    De beoordeling en uitvoering van de WWB doet de gemeente. Heeft zij hier vragen over? Dan kan ze het beste met haar gemeente contact opnemen.

    Ook kan jouw vriendin op deze site: berekenuwrecht.nl kijken of zij nog in aanmerking komt voor andere regelingen.

    Actuele informatie over de voorwaarden voor een WW-uitkering vindt zij hier.

    Ik wens haar veel succes met solliciteren en een voorspoedige zwangerschap.

    Met vriendelijke groet,

    Martijn
    UWV Webcare Team
    www.uwv.nl/webcare
     

Share This Page