Hi dames! Ik ben enige tijd bezig geweest om een website op te zetten over reizen met kinderen. Er staan tips en ideeën op om het reizen met kids net wat makkelijker te maken Daarnaast staan er kindvriendelijke reisorganisaties per bestemming vermeldt. Nu ben ik nog héél hard op zoek naar mama's (of papa's) die hun reisverhalen willen delen, zodat ik deze op de website kan plaatsen. Op deze manier kunnen lezers ervaringen lezen van andere reislustige gezinnen! Ik mag helaas geen link neerzetten denk ik. Dus als je geïnteresseerd bent hierin, laat het me weten via een privébericht! Alvast super bedankt! Groetjes Kirss
Wat leuk Kirss!!! Ik kan heel veel reisverhalen delen, maar nog niet met kinderen . Ik ben nu wel heel erg benieuwd naar de website, wat is het adres?
Hi Kalli, Ik zie dat je 8 weekjes zwanger bent dus allereerst gefeliciteerd met je zwangerschap!! En dank je wel voor je leuke reactie=) Ik ben nog druk bezig om de laatste dingen af te maken op de website maar ik verwacht het uiterlijk morgen of overmorgen online te zetten. Zodra het zover is stuur ik je meteen het adres in een privébericht. Groetjes Kirss! P.S. Ik ben wel benieuwd naar je reisverhalen! Het is dan niet met kinderen geweest maar misschien ben je wel op bijzondere plaatsen geweest die wellicht ook voor gezinnen leuk zijn! Dus als je het leuk vindt? Let me know!=)
Dank je Ik zal e.e.a. eens op papier zetten voor je, ik denk dat ik wel wat leuke bestemmingen weet waar je met het gezin naartoe kunt. Groetjes!
Ik ben ook heel benieuwd. Ik weet dat er al een site bestaat met uitgebreide verslagen van reizen met kids, waar ik af een toe een bezoekje breng voor informatie en tips. Niet alleen reisverslagen hoor, ook tips en een forum. Ik ben heel benieuwd in hoeverre jouw site verschilt of vernieuwend is ten opzichte van deze reis-site.
Hoi, Wij gaan eind mei 3,5 week rond trekken met de kinderen door west amerika!! PB me je website maar, ben erg benieuwd naar je site en uiteraard kun je van mij eind juni een reisverslag verwachten. Lfs Yvonne