ben nu sinds een tijdje met de testen aan de gang. Mijn laatste ongesteldheid was 16 sept . hij geeft aan online eisprong rond de 30 sept dus hebben 30 en 1 okt geklust voor de zekerheid. maar ik test nu nog steeds door en hij veranderd gewoon niet van kleur en heb mijn eisprong nog steeds niet gehad. snap er niks meer van. Mijn ongesteldheid schommel rond de 35 dagen.
Online zegt niet zo veel he. Je testen zijn negatief, nog geen eisprong in beeld. Ben je al lang van de anti conceptie af? Is je cyclus al op orde?
Je zit nu op +/- dag 20 van je cyclus, met een gemiddelde van 35 dagen. Als je lf (deel tussen eisprong en ongie) bij jouw maar 10 dagen is, betekent dit dat je eisprong valt op dag 25, dus binnen een dag of 5. Is goed mogelijk hoor. Test nog maar zeker een weekje door, eitje moet nog komen