Is er iemand van jullie onlangs bij de primark geweest voor wat baby spulletjes? Vraag me af of het de moeite is te kijken. Was vooral op zoek naar hydrofiel doeken, rompers en boxpakjes/pyjama's voor in huis. Ik snap dat het kwalitatief nooit top spul kan zijn voor die prijs maar ben benieuwd of het echt slecht is of minder goed. Bij mijn zoon was ik fan van de stretch rompers van de hema maar die bestaan alleen in saaie effen kleuren en wil voor een meisje wat leuke printjes. Vind de primark overigens een hel van een winkel dus ga meteen met openingstijden en hoop zsm weer weg te zijn. Ben benieuwd naar jullie ervaring en of het überhaupt de moeite waard is qua assortiment en qua kwaliteit. Oh ja ga naar het filiaal in zaandam (heb vernomen dat het aanbod per winkel nogal kan verschillen! Ik hoop dat ik voor morgen ochtend nog wat reacties krijg, misschien kan ik een ritje zaandam besparen bij veel negatieve reacties en word het dan een bezoekje babypark Zaanstad 😉
Ik ben 18 weken geleden bij de Primark in Almere geweest en ik vond het toen tegenvallen wat zij toen hadden voor baby's. Toen spullen voor onze dochter gekocht, maar ik vind de kwaliteit niet top. Ik zou naar Babypark gaan.
Vind primark en babyparkt een wereld van verschil ook in prijs. Overigens nooit in de primark geweest maar goed. Bij de babypark heb je geen setje kleding onder de 20 euro. Ben van de week nog bij de babypark geweest en het viel me in die in Roosendaal een beetje tegen terwijl die echt wel heel erg groot is. Als je wat goedkoper wil zijn maar wel kwaliteit. Bij v&D hebben ze nu op de volledige collectie van babyface 50% korting. Ook h&m heeft nu veel korting en leuke dingetjes bovendien vind hun kwaliteit echt wel goed. Hydrofieldoeken koop ze van ikea of de hema. Ikea zijn iets groter qua formaat. Maar die blijven netjes in vorm. Andere merken zijn helaas prut 😇 Rompers heb ik in het begin van petit bateau rn h&m gebruikt. Tegenwoordig alleen nog cosilana maar die zijn van wol met zijden dat moet je maar net willen en het geld er voor over hebben.
Prijs is totaal geen issue dat maakt me niets uit maar was benieuwd naar het assortiment bij de primark. Denk dat ik er om half 9 gewoon even heen rijd en als het niets is door ga naar de babypark. Weet ik zeker dat ik met iets thuis kom want shoppen zonder kopen wordt ik oh zo chaggerijnig van haha Was van de week bij de h&m en dat is qua kleding totaal niet mijn stijl. Dat geld trouwens ook voor de prenetal. Die hebben wel wat leuke noppies setjes en schattige pyjama's maar daar houd het ook mee op. Tot nu toe voor kleding eigenlijk alleen nog online geslaagd in merken zoals noppies, feetje, name it en le chic.
Primark heeft leuke kinderkleding maar voor newborns is het heel erg karig. Vanaf maat 68/74 vind ik het pas interessant.
Primark heeft prima spul. Het is geen noppies natuurlijk, maar de kwaliteit is ook weer niet heel slecht. Ze hebben voor newborn leuke boxpakjes in een multi verpakking en die zijn echt schattig en prima. Ik had ze ook van next, die waren echt wel zachter en betere kwaliteit. Maar ach om in te slapen, prima! Ze hebben maar 1 soort hydrofiel en daarbij hetzelfde verhaal. Voor de overige dingen moet je echt mazzel hebben dat er iets leuks hangt. Dus veel shopplezier en daarna lekker naar de babypark
Wij kregen een 3pack rompertjes van Primark, helaas na enkele keren dragen helemaal uit model. De schoudertjes waren ineens hemelsbreed (zakten er overheen zelfs) en het rompje was enorm gekrompen. Oftewel, meteen weg kunnen gooien. Andere kleertjes daarentegen zijn prima! En de dekentjes zijn en blijven ook heerlijk zacht. Met hydrofielluiers en pyjama's/boxpakjes geen ervaring. Je zou eens op de site kunnen kijken van van Asten babysuperstore voor betaalbare textiel; 6 hydrofielluiers voor 4.99, 4 hydrofielwashandjes voor 1 euro enz. Ook bij deze winkel geen ervaring met hydrofieltextel, maar wel met andere spullen en textiel (zoals dekentjes, hoezen enz) en bevalt prima! Bad & Verzorging | Alles voor uw baby | Van Asten Babysuperstore
Boxpakjes zijn heerlijk 3 voor 10 euro Heb nu 3 stuks maat74 en 3stuks maat 80 Blijven ook echt mooi Rompers geen aanraden meteen uit model boven schouders heel wijs Dekentjes ook echt aanraden heb hele leuke met sterren gewoon voor erbij zo zacht Sokjes ook badstof ideaal warm
Trouwens voor meisjes ik was in arnrhem toen hadden zo veel keus leuke dingen voor jongens wat minder
Kwaliteit van de primark is niet zo geweldig. Ik vind de kleine kleertjes wel leuk, ze groeien er toch snel uit. Kijk anders ook een bij de zara. Daar zitten soms leuke dingen bij.
Let wel op dat bij de primark de maat bijna een hele maat kleiner valt! M'n zoontje zit dik in maat 86 maar moet bij de primark echt maat 92 hebben en m'n zoontje is aan de smalle kant.
Rompertjes zijn top in HEMA maar inderdaad vaak in dezelfde neutrale kleurtjes, hoewel ik er ook leuke heb gescoord met prints. Ze blijven mooi van pasvorm en van kleur/kwaliteit. Rompertjes Primark vind ik niet zo goed. Ze vallen qua pasvorm soms een beetje raar. Boxpakjes Primark vind ik wel heel erg fijn. Daar had mijn oudste meisje er verschillende van en ze hebben goed dienst gedaan. Vind wel niet dat ze voor een tweede rond mee kunnen omdat de kleurtjes na enkele keren toch afwassen, hoewel de pasvorm nog ok is. Dus die houd ik dan lekker als reserve (ik heb niet altijd veel zin om wasjes en strijkjes te draaien). Ik ben ook erg te spreken over de boxpakjes en rompers van Next Direct. Daar heb ik best veel van en die zijn echt top, zeker voor die prijs. Verder ben ik ook gek op de boxpakjes van Filou & Friends, echt topkwaliteit maar best prijzig. Ik weet ook niet of deze in Nederland verkrijgbaar zijn? Verder ook leuke setjes voor pasgeborenen van Noppies, C&A, Babyface, LIEF!, enz waar ik erg blij mee ben. Betreft setjes voor pasgeborenen van Primark, vond ik er weinig keuze in de kleinste maatjes. Voor de oudste begin ik nu wel meer keuze te vinden. Kijk er naar uit om binnenkort al die kleine spulletjes terug boven te halen hoewel de kleinste ook haar eigen nieuwe spulletjes krijgt. Hydrofieldoeken: erg blij met die van Hema, Ikea en Kruidvat minder blij met die van Prenatal...
Als ik kon kiezen tussen babypark of Primark wist ik het wel. Ik vind de Primark maar een rommelige graaiwinkel met slechte kwaliteit. Alsnog zonde van het geld. Als je op zoek bent naar kleine prijsjes kun je beter naar de hema of de wibra.
Wat ik echt heel leuk vind en wat ook goed blijft en wat origineler is (nog) is Women Een engelse webshop, kwaliteit zara/HM maar wel mooier en iets beter. Niet duur, gratis bezorgd en volgende dag vaak in huis. De pyjama's zijn echt super, zowel voor kleintjes (van die pakjes) als voor oudere kindjes (snuggle fit) heerlijk zacht en warm. Het valt vrij ruim dat wel. mijn zoontje is groot, 6 maanden, 8 kilo en 67 cm en past in hun 62-68, en heeft echt wel maat 68 nu van hollandse kleding zeg maar. Verder vind ik Brandkids ook een leuke website en voor grotere maatjes vanaf 68 zeg maar vind ik de Zara erg leuk.
Mijn vriend en ik zijn laatst nog naar de Primark gegaan. Hebben wat spulletjes gekocht. Je moet er alleen wel vanuit gaan dat het niet jaaaren meegaat, maargoed een kindje groeit zo hard, dat het later die kleertjes niet meer aankan. Voor eventueel hergebruik niet aan te raden, ivm qualiteit. Maargoed wat wil je voor die prijs
Hmm ik vind het niet zo voor newborn.. Of je moet van velourse pakjes houden met oortjes eraan. Ook qua prijzen vind ik het nou niet perse zo super goedkoop hoor! Ik vond het wat te vergelijken met h&m. Als je van feetje name it enz houdt dan is dit toch wel wat anders!
Ik vind de spullen van de primark over het algemeen erg meevallen qua kwaliteit. Nu moet zeggen dat ik daar pas spullen ben gaan kopen vanaf maat 98 dus over de kwaliteit van de babyspulletjes kan ik weinig zeggen. Op de kinderafdeling in zaandam is het gelukkig nooit erg druk als je strak om 9.00 voor de deur staat. Damesafdeling wordt wel snel druk maar die is op een andere verdieping. Veel shopplezier!
Kleertjes.com is ook mijn favoriet op het moment!! Kom net bij de primark vandaan... was echt 3x niets voor de baby. Voor mezelf wel 2 leuke blousejes gescoord waar ik met dikke buik in pas. Stuk vlotter als positiekleding en voor dat geld geen drama om over een maand of 4 weer weg te gooien
In Eindhoven vond ik dat er niet heel veel voor meisjes t.e.m maat 92 was... Rompertjes vind ik er heel fijn, pyjama's ook. Rompers vallen klein. Dochter draagt 74, in die rompers heeft ze 80 en die passen nog maar net. De joggingbroekjes vind ik minder, die slijten snel. Verder koop ik graag in Zeeman, Wibra, C&A, H&M, ... Next is ook leuk!