Als je vermoedt dat dit risico groot is, dan kan je overwegen om niet te gaan, of pas te gaan vlak nadat je baby gevoed is, of pas als er meer tijd zit tussen voedingen, of als de voedingsduur acceptabel voor je is, of als je niet meer voedt. Denk in oplossingen. Zo deed ik dat vroeger toen ik borstvoeding gaf. Op gegeven moment had mijn dochter toen zelf een voedingsritme ontwikkeld, waarbij ik tussen de voedingen door van huis ging, met of zonder haar.
Zoals ik al zei, hij gaat ervan uit dat er fv wordt gegeven OF dat iemand het niet erg vindt geruime tijd weg te zijn uit het gezelschap. Het verbaast me werkelijk dat het normaal gevonden wordt om weg te moeten gaan bij je man en eten omdat je kind moet eten. Hebben ze ook aangeboden om de rest van het diner uit te stellen, of te zorgen dat haar man mee kon?
Gefeliciteerd met jou argument . Volgens mij ben jij zo eigenwijs dat ookal zou je het snappen, je er nog in tegen in zou gaan.
Nee, daar gaat hij niet van uit. Het is in zijn ogen niet zijn probleem hoe je het allemaal regelt, zolang het maar conform zijn regels is in zijn restaurant. Als je diner dan niet loopt zoals je het wilt, zie mijn reactie boven de jouwe, staat vol met oplossingen. Het verbaast mij helemaal niets. Je bent te gast in zijn restaurant, heel simpel.
Ja op een plek die hiervoor geschikt is heb je helemaal gelijk, maar er zijn plekken waar het geschikter is en waar het minder geschikt, je eet ook geen broodje bij bv een doktersbezoek ofzo. Ik vind als je naar een restaurant zou gaan met een ander publiek (denk meer gezinsvriendelijk) dat het een ander verhaal is, maar een luxe restaurant ga je niet om je kind te voeden, maar om lekker te eten (vaak graag even zonder kinderen e.d., veel mensen hebben geen kids of hebben even geen zin hierin en kiezen daarom zo'n soort restaurant uit. Je hoeft niet overal perse meteen te eten alleen omdat je honger hebt.
Wat maakt het uit HOE ze voedde? Het personeel gaf aan dat het zo midden in de zaak niet gewaardeerd werd. Is het nou zo erg om je gewoon aan de regels te houden in het eigendom van iemand anders? Bij mijn ouders mag je geen schoenen aan in huis, dus draag ik daar pantoffels. Omdat hun dat zo wensen. Hoe graag ik ook mijn schoenen aan hou, of hoe hard mijn voeten ook stinken. Schoenen uit, dat is daar de regel dus dan doe ik dat. Hun vloer slaat wit uit door vocht, dus laat ik mijn dochter daar niet kruipen. Hoe graag ze dat ook wil. Hun huis, hun regels. Deze zaak heeft een beleid betreffende borstvoeding en daar heeft deze moeder zich gewoon aan te houden.
Het is maar net hoe je het wil zien he... Hij biedt een voor zijn zaak geschikte oplossing voor moeders die hun kind mee willen nemen. Dat zij daarvoor appart moeten gaan zitten is niet het probleem van de kok. Dat is een probleem dat voorkomen had kunnen worden als betreffende moeder(of vader) van te voren even had gebeld over hoe het beleid is. Dan hadden zij kunnen beslissen wel of niet te gaan. Ik word echt gewoon ziek van die: alles moet voor borstvoeding wijken mentaliteit. Borstvoeding is prachtig, het is natuurlijk, gezond helemaal prima. Maar het is nou eenmaal niet overal gewenst. Deal with it!
Omdat aangegeven is dat het niet gewenst is midden in het restaurant. Er is een schappelijke middenweg gevonden door een ruimte aan te bieden. Dat daar een rel over geschopt moet worden zegt mij persoonlijk genoeg, maar dit is een eindeloze discussie. In andermans eigendom handhaaf je andermans regels. Easy as that.
Persoonlijk zou ik mijn baby niet meenemen naar een sterrenrestaurant. Het is en blijft voor mij iets anders dan een gewone bistro bvb hier in de stad. Dit terzijde vind ik het jammer dat er zoveel opmerkingen zijn over het voeden op zich. Natuurlijk probeer je dit zoveel mogelijk discreet te doen. Dat wil ik ook maar ik moet toegeven dat ik het momenteel helemaal nog niet kan. Blijkbaar moet ik me dan maar opsluiten in mn huis tot ik de techniek helemaal onder de knie heb en er geen vierkante centimeter borst meer te zien is als ik voed. Dit terwijl ik dit weekend een uitje had gepland en ik me al dagen op voorhand zorgen maak hoe ik discreet ga voeden. Wordt nu in ieder geval stressen, bedankt dames
Dan zorg je zoals altijd dat je erop voorbereid bent qua benodigdheden, en dat je je op een plek bevindt waar je je kind kan voeden. Het is geen rocket science.
Omdat dat de eigenaar dat wil? En anders had ze niet naar dat restaurant moeten gaan met een 3 weken oude baby. Alleen al het risico dat de kleine gaat krijsen, zou voor mij al reden zijn om niet naar zo'n exclusief restaurant te gaan.
Misschien waren ze het wel niet eens met die regels. Ze komen daar om te eten en vervolgens moet mevrouw in een andere ruimte gaan zitten terwijl je uit eten bent en ook nog eens flink betaald. Dan zou ik ook weg gaan. Dan maar niet eten daar. Klant is koning zou je denken. Zolang je je gedraagd natuurlijk. En in mijn opinie is je kindje eten geven niet ongewenst gedrag. Dan kun je beter bij de huisregels zetten dat kinderen voeden alleen gewenst is in een andere ruimte. Hoe kunnen die mensen dat nou van te voren weten... En dan nog heeft een vrouw het recht om haar kind te voeden in het openbaar.
En welke benodigdheden had je dan voor ogen? Bij borstvoeding heb je namelijk alleen een baby en borsten nodig... Je KAN een kind toch ook voeden in een sterren restaurant?
Misschien hadden andere klanten wel opmerkingen gemaakt dat ze het storend vonden. Klant is koning ja, maar de eigenaar heeft ook rekening te houden met de andere mensen die er vertoeven op dat moment. Ik vind het een heel schappelijk aanbod van de eigenaar.
Dit ben ik dan weer wel met je eens. Eerder in dit topic gaf ik aan dat een duidelijk beleid veel frustraties zal schelen. Beide hebben hier een fout gemaakt. Het restaurant door niet vooraf duidelijk te zijn en de ouders door maar klakkeloos aan te nemen dat het wel toegestaan is. Daarom gaf ik aan, een telefoontje vooraf had al een boel leed bespaard. Maar ik denk dat deze zaak nu wel de regels gaat verduidelijken hoor