Het verbaasd me dat heel veel meiden zeggen 'vertel het maar gewoon'. Hoe zit het dan met haar vriend en zijn wens nog te willen wachten? Leuk begin van een relatie dan wanneer je geen rekening houdt met de behoefte van de andere.
Hij gaf aan: lieff hou nog ff vol. Maar ik vraag mij af hoelang ff is? Ik zie hem zo als ik thuis kom dus ga het echt gelijk bespreken.
Na 6 maanden regelmatig afspreken en daten en elkaar zien op werk. Voelt al alsof we heel lang samen zijn. Maar vorige maand dan echt uitgesproken dat dit toch wel een relatie was zeg maar.
Ik neem aan dat Ts het advies vraagt om met de adviezen achter de hand het gesprek met haar vriend aan te gaan. En opmerkingen als een 'maand' is te kort, zou ik terecht vinden als ze elkaar pas een maand kennen/daten ik begrijp uit een later bericht van Ts dat ze voor die maand het stadium daten hebben gehad. Overigens wij hebben het dus voor de überhaupt eerste date netjes aangegeven dat we buiten werk samen 'koffie' gingen drinken en een filmpje pakken, puur om geroddel etc voor te zijn, buiten ons wisten enkel het afdelingshoofd en de projectleider hiervan, de rest wist dit pas ruim 6 maanden later, nadat we samen op vakantie waren geweest. (Valt zo op met vakantiefoto's ) wij (hij iets meer als ik) hadden toen zoiets beter gelijk eerlijk als achteraf gezeur. Hadden allebei al een langere relatie achter de rug, beide niet voor niks uit elkaar en beide buiten de relatie ook het een en ander meegemaakt. En vind er nogal een verschil in zitten tussen wereldkundig (je baas op de hoogte stellen) maken en wereldkundig (iedereen op de hoogte stellen) maken.
Jullie hebben sinds een klein maandje iets met elkaar....dat is nog zo pril dat ik er geen melding van zou maken bij mijn werkgever en/of collega's. Hou afstand op het werk en hou werk en prive verder gescheiden. Wanneer je het over een aantal weken/maanden toch gaat vertellen heeft iedereen iig gezien dat jullie er professioneel mee om gaan. Wanneer het geroddel aanhoudt zou je je manager evt. kunnen vertellen dat jullie elkaar buiten het werk inderdaad wel een zien. (Je hebt het over met 2 auto's naar het werk, blijft hij al slapen? Met een klein maandje imo erg snel wanneer je kinderen hebt..... Loop niet te hard van stapel....)
Ik zou toch overwegen om het te zeggen. Wat nou als jij het steeds ontkent en jullie 'betrapt' worden in de bios of een restaurant of waar dan ook. Ik denk dat je dan juist een probleem hebt.
Als je nog maar zo kort bij elkaar bent zou ik nog even wachten. Na een maand is het nog zo onzeker hoe je relatie zich ontwikkelt (is toch anders dan daten vind ik) en daar zou ik nu nog geen dingen voor op het spel gaan zetten op het werk. Ik zou dus meer afstand houden op het werk. En met 2 auto's rijden...wonen jullie al samen dan?
Los van wat hij hier vinden, als hij aangeeft te willen wachten dan wacht je toch even? Ik snap de haast niet zo goed.