Hallo mama's Waar vinden jullie fijne kinderleggings die -niet zo gek snel pillen en pluizen (Hema vind ik dramatisch) -niet al te duur zijn. -liefst ook een beetje smal vallen. (H&M vind ik vaak zo ruim vallen) Alvast bedankt! (Ik heb meisjes in mt 86 en 104.)
Thanks Loesje, ik ga eens bij Zeeman kijken Hema vind ik erg wisselend maar ik heb al n paar keer leggings gekocht die na 1x al pillig waren
Petit bateau blijft zo mooi dat mijn tweede dochter het doordraagt. Verder Zara, Small rags. En veel maillots van PB en Collegien.
Zeeman, c&a,kruidvat en h&m liefst in een te kleine maat. Dochter heeft leggings in maat 110 terwijl ze in 128/134 zit. H&m leggings passen in maat 110 nog steeds en zitten mooi strak. Ze heeft er toch meestal bijpassende sokken bij aan in in laarzen zie je dat toch niet. Leggings in 128/134 hoef ik niet te kopen, dan heeft ze net een pyjamabroek. Zeeman valt wel ok qua maat, kruidvat zijn ook goed in haar eigen maat. C&A een maat kleiner, dáár draagt ze 122 van.
Ik heb wel goede ervaringen met leggings van Hema, maar bij mij gaan leggings nooit in de droger. Ze vallen wel wat breed inderdaad. Ook van prima kwaliteit zijn leggings van Zeeman, Paglie, WE Fashion, Name it, Birds, Billy & Lilly (zonder prints). Leggings van Little Miss Juliette vallen wel smal, maar zijn van slechtere kwaliteit dan bovenstaande merken.
Hier oa Wibra, Zeeman, Billy & Lilly, Chaos and Order, Moodstreet, Quapi, B-Nosy. In de sale vallen veel duurdere merken ook best mee.
Billy & Lilly in de uitverkoop, blijven lang mooi. Verder vul ik het aan met Takko, H&M, C&A, Hema enz.
Ik heb een hele berg leggings bij de zeeman gekocht en dragen heerlijk. Soepele stof en waren dacht ik 2.99 per stuk. Blijven ook mooi zwart.
De leggings die hier mooi blijven zijn toch die van Quapi, Chaos and Order en name it, maar dat zijn allemaal leggings van €15 of duurder helaas. Ik koop deze leggings ook alleen maar als het een bijzondere kleur is die er echt bij hoort. Verder komen ze gewoon bij de Zeeman en de action vandaan.
Hier leggings van de action Tot nu toe niet lullig, 2euro per stuk en vallen heel smal. Onze dochter is namelijk heel smal en deze staan jaar goed.
Ik vind die van de Hema super (basic leggings). Blijven mooi en vallen goed bij mijn dochter (smal, maar niet heel mager). Die van de Zeeman gaan wat lubberen vind ik (vallen wat ruimer) en die worden pluizig. Hema leggings niet. Ter Stal leggings vallen vaak als een pyjamabroek, hoewel ik 1x een legging heb gekocht die juist erg mooi smal viel. Maillots van de Hema ben ik ook fan van, alleen nu een stel bij ter stal gekocht omdat die qua kleur goed matchen bij de jurkjes die ze daar vandaan heeft.
Hema blijft hier ook goed, maar gaan niet in de droger. Terstal is ook prima maar die moet ze wel een maatje kleiner, die vallen erg groot. Zeeman is de kwaliteit wel goed maar vind ik de pasvorm echt bagger
Hier veel bijpassende leggings bij de kleren, vooral merk leggings dus. Verder vul ik het aan met maillots van de markt en leggings van de zeeman. Die leggings van de zeeman blijven zo goed dat mijn tweede dochter ze overneemt van haar zus !
De leggings van Quapi vind ik van slechte kwaliteit. Die koop ik niet meer. Chaos and Order zijn inderdaad kwalitatief goed en vallen smal. (al heb ik geen ervaring met de wintercollectie van dit seizoen)
Paglie valt ook mooi smal, maar die verkopen ze bijna nergens. Jammer dat je niet maat 122-128 zoekt. Daar heb ik er een paar van op MP staan.
Hier primark. zitten mooi bij mijn dochter. Ik vind ze smal vallen. Voelen stevig aan.Nnatuurlijk wel wat beperkter in kleuren. Zwart, wit en donkerblauw.