ik heb dagelijks last van maagzuur aanvallen helemaal savonds... rennie mag je gewoon nemen maar toch zit t me nooit zo lekker en probeer ik t zoveel mogelijk te reduceren, dus probeer het dan op 1 rennie per dag te houden voor ik ga slapen nu mijn vraag, hoeveel rennies kan en mag je eigenlijk nemen ...
Gewoon de normale hoeveelheid die op de bijsluiter staat. Toen ik zwanger was van de tweede en aan mn Frauenartzt (woon in Duitlsand) aangaf dat ik veel last had van maagzuur... zie ze dat ik gewoon een pak Rennies moest kopen Mocht dat niet helpen dan is er altijd nog de mogelijkheid dat je een vloeibaar goedje krijgt voorgeschreven van je HA> Maar bij mij zijn er hele familiepakken Rennies doorheen gegaan hoor
Heb je al een extra hoofdkussen, zodat je hoofd/slokdarm hoger liggen als je maag? Dat werkte bij mij ook erg goed.
Je mag er 16 op een dag. Staat overigens ook vermeld op het doosje en in de bijsluiter. Ik neem er na elke maaltijd 2. Doe ik dat niet heb ik idd ook last van zuur en de laatste tijd mag ik ook nog een keer genieten van mijn eerder verteerde voedsel.
Je mag er 20 hebben hoor. Ik heb hier doosjes op in de zwangerschap haha. Is gewoon aardappel zetmeel zit niks schadelijks in kijk maar eens bij de ingrediënten xxxxx
Ik heb altijd Rennies bij en pak het wanneer het nodig is. Er zit niks schadelijks in dus je kan er gewoon meerdere op een dag pakken.
oke nee niet een kussen hoger maar ik heb t ook wel s als ik zit soms helpt een glas melk ook wel dus probeer ik dat eerst altijd maar goed kan ze dus met een gerust hart nemen hahaa
Ik zou voor specialere rennies gaan - de Rennie DUO. De gewone helpen mij amper. Ik heb ontzettend veel last van mijn maag weer, ook veel eerder dan de eerste zwschap, bah. Het helpt ook om 's avonds heel licht te eten en niet te laat op de avond.
nouja zoals ik zei de gewone helpen we wel en soms een glas melk kom ik overdag ook wel door dus ga geen speciale rennies halen als t niet nodig is hoor
Moet je zelf weten De duo tabletten werken bij mij een stuk langer, daar heb ik er minder van nodig. Het is niet schadelijk ofzo. Maar je wil natuurlijk geen risico nemen, ik probeer ook met zo min mogelijk rond te komen, maar als ik er misselijk van wordt of weer een halve nacht wakker lig van het zuur... succes ermee!
Ik had gisteravond voor het eerst tijdens mijn zwangerschap last van zo'n zuuraanval, waardoor ik erg misselijk werd. Heb toen op aanraden van vriendjelief ook een Rennie Duo genomen en het hielp direct! Ook overigens mijn kussen hoger/schuiner gelegd. Van die Rennie Duo mag je er volgens mij maar 2 op een dag.
Ik heb er ook heel veel last van. Heb sowieso een zwakke maag. Maar Rennies hebben ook nadelen, vooral op lange termijn. Daarom moet je niet heel lang Rennie's gebruiken in grote hoeveelheden. Maar in hazelnoten zit een zelfde stofje als in Rennie's, en het bind het zuur. Een handje noten wil dus ook wel goed helpen (dat neem ik, en het helpt me heel erg.) en dan niet op de melk manier, 3 minuten wat minder last en dan weer volop, maar gerust een uur van het gedoe af. Je kunt altijd proberen of het bij jou ook werkt. Is nog gezond ook!
Ben erg blij met dit topic want ik maakte me er zelf ook al wat zorgen over, ik gebruik er meestal niet meer dan 4 per dag ! Gelukkig niks om zorgen over te maken dus.
Uit de bijsluiter van rennie duo: Voor zwangerschap geldt gewoon gebruik volgens deze bijsluiter, geen bijzonderheden. Ik slik er liever ook maar 1 per dag (of geen), maar het zijn er wel eens meer dan 3. Letten op eten helpt wel iets, maar toch is het niet altijd voorspelbaar. Ik vermijd vooral vet eten en te kort op de nacht eten.
Ik heb altijd gehoord dat het amandelen waren die je kon gebruiken - en niet perse dat het hetzelfde stofje is (zou het niet weten hoor ), maar dat die zuur ook kunnen binden. Hazelnoten krijg ik juist last van, zo zie je hoe persoonlijk het is wat helpt... noten zijn wel heerlijk, dus een excuus om er wat extra van de knabbelen is fijn Melk helpt bij mij ook niet, maar vla wel iets. En daar werd het met de vorige zwschap juist erger van, hoe bizar
ja raar is dat he! Bij mij helpt al het andere eigenlijk niet, maar hazelnoten wel. En rennies helpen bij mijn vader absoluut niet, die maken het alleen maar erger, maar dat vloeibare gaviscon wel. En bij mij helpt dat juist niet. Raar! Maar goed, ik snaai nu gewoon zo nu en dan wat nootjes, vind ik niet erg
Ik gebruik het liefst geen enkel medicijn, heb wel af en toe last van maagzuur, maarniet zodanig dat ik aan de rennies ga. Vind het toch altijd een beetje eng of het wel echt niet schadelijk is bij wekenlang dagelijks gebruik. Bij mij helpen de volgende dingen wel: Vroeg avondeten en dan s avonds niet te veel meer eten (uur voor je gaat slapen sowieso niks meer). S avonds wat vanillevla nemen. S avonds geen vruchtensappen/koffie meer drinken. Kussen onder matras leggen zodat je wat hoge ligt met je hoofd. Ik krijg het vooral snachts en als het gebeurt ga ik rechtop zitten, een paar keer diep ademhalen via de buik en dan wat water drinken. Eventueel een kauwgumpje en zo zakt het bij mij weer.
Je mag er idd 16 per dag. Ik doe ook max 3 per dag, omdat ik toch wat huiverig ben net als jij. Toen ik verkouden was en erg moest hoesten was dat maagzuur echt erg, maar ja. Volhouden maar! Succes meid. Ik zag wel laatst dat je ook suikervrije hebt, wellicht had ik die beter al die maanden kunnen nemen, beter voor m'n gebit
Ik zei laatst tegen m'n man: zullen we der Rennie noemen als eerbetoon aan m'n zwangerschap!? Hahahaha