Hoi meiden, Weet iemand of het mogelijk is om renovlies behang over spachtelputz/sierpleister (geen idee wat we hebben, het lijkt op beide) te behangen ipv te stucen? Ik heb ooit eens op foto's gezien via google dat dit mogelijk was maar ik kan het nergens vinden of lezen. Iemand die het weet?
Je houd dan die putjes lijkt mij. Wij hebben ook overal spachtelputz en willen dat ook weg hebben. Ik lees even mee
Wij gaan onze nieuwbouwwoning laten behangen met renovlies behang en wij moeten onze gladde behangklare muren (en die zijn echt al netjes gestuukt (of hoe je dat ook schrijft) nog wel eerst even schuren. Dus ik verwacht dat dit niet mogelijk is met spachtelputz als ondergrond, maar om zeker te zijn kan je een bedrijf bellen die hierin gespecialiseerd is.
Niet aan beginnen. Wordt echt niet mooi! Dan kun je beter doorsparen voor een stucadoor of als het maar1 muur is zou je een voorzetwand kunnen overwegen. Renovlies is sowieso lelijk vind ik. Je blijft altijd de banen zien waardoor je na het schilderen een “goedkope” uitstraling hebt. ( persoonlijke mening sorry...) Dan beter gebruiken als onderlaag voor een leuk behangetje met print.