wij zijn er bijna uit. we krijgen een meisje en blijven na veel bakkelijen hangen op 2 namen. kirsten en daniek, grote zus heet nikki. het feit is alleen dat mijn nichtje ook zwanger is een meisje krijgt die de naam aniek krijgt. nu zie ik haar alleen praktisch nooit spreek haar alleen via hyves. welke naam vinden jullie mooier? andere suggesties mogen ook nog
Kirsten, want ik vind ten eerste Daniek eigenlijk helemaal niet mooi... Ik had daarnet onmiddellijk een hele rare hersenkronkel toen ik je bericht las namelijk 'Daniekki' omdat ik het zo hard op elkaar vind lijken...
Ik vind Daniek het mooist maar dan anders geschreven danique! Maar vind het ook niet zo mooi bij nikki dan zou ik voor kirsten gaan niet mijn naam maar goed smaken verschillen wat vind je bv feline?
wij willen het het liefst schrijven zoals je het zegt. en wat jullie zeggen betreft daniek en nikki zo had ik er nog niet naar gekeken maar het klopt wel . @ klein wijffie. feline doet me denken aan kat, niet echt mijn smaak
Ik heb op iets anders gestemt want zoals de meeste al hebben gezegd: Daniek en Nikki zijn teveel hetzelfde. En omdat ik Kirsten geen mooie naam vind. Wat betreft andere opties: Moeilijk! Daniek en Kirsten zijn absoluut niet mijn smaak dus ik denk dat we niet dezelfde namen mooi zullen vinden. Succes.
ik vind beide namen niet echt bij Nikki passen... vind een Isa, fay oid meer passen (een modernere naam)
Ik vind daniek te veel op Nikki lijken en Kirsten vind ik er totaal niet bij passen dus helaas vind het allebei niets voor erbij.
Van de twee in de poll genoemde namen vind ik Danique mooier dan Kirsten, maar dan wel als Danique...als je echt Daniek als schrijfwijze wilt, dan vind ik Kirsten mooier. Maar ik vind beide namen niet perfect passen bij Nikki...maar de vraag is of dat echt noodzakelijk is?
Kirsten vind ik een leuke naam! Daniek niet zo.... Vraag me altijd af waarom namen bij elkaar moeten passsen? Als het kindje er is dan past dat toch automatisch???
In zekere zin ben ik het er wel mee eens...maar dan wel met de nuancering dat ik namen als Destiny, Kayleigh, Pamela, Quilermo en Shivandro toch wat minder samen vind gaan met namen als Josephine, Frederique, Lidewij, Roderick, Constantijn en Olivier. Zelf zou ik nooit voor een dergelijke combinatie kiezen, dus in die zin vind ik het wel belangrijk, maar zelfs als je wel voor zo'n combinatie zou kiezen dan gaat het uiteindelijk vast wel passen.