Serena natuulijk!!! Zo heet ik Een mooie Italiaanse naam Ff vraagje: hoezo is hij ordinair? Vind Priscilla bijv. ordinair. Serena hoor je nagenoeg niet.
Ik ga voor Resa, hoewel ik het vaker voor een jongen heb gehoord maar dan als Reza geschreven. Ik vind persoonlijk Sera nog leuker. Serena vind ik niets sorry!
Bij Serena moet ik meteen denken aan Serena Williams (de tennisster, niet bepaald mijn favoriet (maar dat ligt aan mij)) Resa vind ik wel mooi. Maar ik vind het mooier als het met een z geschreven word. Reza dus... (die staat ook op mijn lijstje)
Ik vind Resa een hele leuke naam, had ik zo zelf kunnen kiezen! Ik zelf zou het als Reza schrijven, maar dat is natuurlijk wat je zelf wil!
tja, ik kende iemand die Serena heet en dat was ook een ordi typje. vind het vergelijkbaar met Priscilla hihi! sorry Serena!