Is ze bang om te gaan slapen? Thijmen heeft daar nu ook last van, wat ik bij hem nu doe is dat ik het er met hem over heb dat het niet erg is om bang te zijn en dat iedereen wel ergens bang voor is (hij vraagt dan ook waar ik bang voor ben ) en dat je dan kunt oefenen om minder bang te zijn. En hij gaat dan dus oefenen met rustig gaan slapen. Dat lijkt bij hem wel te helpen, hij zegt nog wel dat hij bang is en dat hij niet wil slapen maar hij slaapt wel sneller in de laatste tijd en hij roept minder vaak dat we nog moeten komen. Hij is natuurlijk wel jonger dan jouw dochter, maar misschien helpt het haar ook? Verder zou je samen met haar ook kunnen verzinnen wat je kunt doen om het makkelijker voor haar te maken. Waar wordt ze precies bang van en wat kan zij daar op verzinnen?
nee ze is niet bang om te gaan slapen, het gaat er meer over dat ze boven alleen is, en dat ze zich dan allerlei dingen in haar hoofd haalt en daardoor wordt ze angstig.
en als jij dan boven wat aan het werk gaat... opruimen, was vouwen even stofzuigen.... als ze in slaap is gevallen ga je naar beneden? Heb je dat al eens geprobeert? Sneu voor je meisje dat ze bang is... goed dat je er wat aan doet!
dat heb ik al een aantal weken gedaan, maar het lijkt wel of ze zelfs in dr slaap voelt wanneer ik naar beneden gaat, want dan na enkele minuten roept ze ons weer. Daar heb ik dan nu die druppeltjes voor gehaald, om op het moment dat het echte paniek wordt, haar rustiger te krijgen
Ik heb ze gebruikt voor volwassenen tijdens mijn periode toen ik een burn-out had...bij mij werkte het dus niet. Is er niet iets als valeriaan voor kids?
ik heb bij de etos gewone valeriaan gehaald, kinderen mogen daar de halve dosering van maar bij valeriaandruppels duurt het een tijd voordat het gaat werken.
Ik heb er persoonlijk wel baat bij.. Wist niet dat baby's t mogen.. T werkt bij mij beter dan valeriaan..
Op zich zou je dan nog steeds met haar over de angsten kunnen praten en met haar naar een oplossing kunnen zoeken. Valeriaan zou wel vrij direct moeten helpen, het werkt meteen ontspannend.