Weet iemand of een uitklapbaar commodeblad ergens te verkrijgen is? Zoiets als wat je in de MacDonald of bij benzinestations hebt zeg maar. Het hangt aan de muur, kun je uitklappen, je baby op[ verschonen of aankleden en dan weer terug klappen. Ik heb een babybad op een standaard, maar denk dat het erg krap wordt om de kleine in haar eigen kamer in bad te doen... Nu heb ik een ruime badkamer en dacht als ik zo een ding aan de muur heb hangen kan ik haar daar in bad doen en meteen aankleden... wie kan mij hier mee helpen? Dank is groot! Groetjes
Je moet alleen wel goed kijken of zo'n ding het gewicht van een badje met water kan dragen. Dat is toch een stuk zwaarder dan alleen een kindje.
Ik begrijp ervan dat ze in de badkamer wil badderen op de standaard, en dan op de klap commode aankleden.
Ik had vroeger een inklapbaar bureau, zijn dingen voor te krijgen bij de bouwmarkt, zodat je het relatief makkelijk helemaal naar je zin kunt maken!
Wij hebben een kleine badkamer en mijn man heeft zo'n rails gepakt van een lade en daar een bakje opgemaakt (hij heeft altijd keukens en badmeubels gemaakt, dus was voor hem een peulenschil) gemaakt waar het aankleedkussen in ligt, gemonteerd onder de andere lades en als je klaar bent doe je de lade dicht. Echt een super ding.
Wij hebben een standaard die je op een gewoon bad kan plaatsen. Je hebt dan een commode\ aankleedkussen op juiste hoogte zodat je rechtop kunt staan.
Dank je wel voor jullie reacties! Er zijn veel mogelijkheden waar ik nog even over ga brainstormen. Maar de Ikea heeft in ieder geval wat ik zocht! Thx allen!
Ik heb ipv zo'n muurcommode een klapcommode gekocht bij de IKEA. Die vond ik net wat stabieler ogen, was altijd zo bang dat ze door zo'n muurding heenzakte. De prijs is trouwens gelijk, wij hebben deze: http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/50144765/ Het is trouwens wel erg lekker hoor om zoiets in je badkamer te hebben, het is altijd lekker warm na het badderen en je hoeft niet met een nat kind te zeulen.
Die is ook gaaf zeg! En bespaart gaten boren in de muur, daar zat manlief toch niet echt op te wachten...Niet het boren zelf, maar vind ie altijd zo zonde van de muren..
ik zoek ook een wandcommode voor beneden, omdat ik niet bij elke verschoning de trap op wil en we hebben een kleine badkamer beneden (niet boven). Nu is mijn dochter al bijna 11 kilo bij 7 maand, dus hij moet wel wat steviger zijn dan die van de Ikea (max. 15 kg)....
ik dacht eerder aan zoiets: Wandkommode Wit | Babypark# nu zie ik wel dat deze in Duitsland aanmerkelijk goedkoper is... ik denk dat ik hem daar ga kopen dan... Al lees ik net dat de maximale belasting voor dit model ook 15 kilo is.... dan toch maar de goedkopere Ikea-variant dan maar
Ohh maar zoonlief á 11 kilo ligt hier prima op hoor. Het is echt een stevig ding! Hij staat bij ons nu tijdelijk op onze kamer voor t rooming in gebeuren straks, daarna gaat hij zo weer de badkamer in. Hij is echt solide en fijn, nog nooit het idee gehad dat R. er doorheen zou zakken.
Wij hebben voor zoiets geen ruimte op de badkamer... die zou dus bij ons in de woonkamer komen te staan.... Ik denk dat ik mijn vader (ervaren timmerman) maar eens ga vragen of hij zoiets in heeeeel stevig kan maken. (en ook nog eens in dezelfde stijl als onze inrichting)