Hypoallergene voeding NA gewone voeding nog effectief?

Discussion in 'Stel je vraag aan de voedingskundige' started by Carino, Jun 15, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Carino

    Carino Fanatiek lid

    Feb 2, 2011
    4,277
    0
    36
    Hallo,

    Momenteel ben ik aan het afbouwen van borstvoeding. Mijn dochter is 3 maanden oud en krijgt nu helft afgekolfde melk en helft nutrilon standaard melk.
    Mijn partner heeft lichtjes last van hooikoorts, verder geen allergieën in de familie.
    Is het nog mogelijk om over te stappen op HA voeding, of is de werking verloren gegaan door het gebruik van standaard melk? Ze krijgt nu al 2 weken ongeveer 2 flessen nutrilon per dag.

    Bedankt!
     
  2. Friso

    Friso Voedingsdeskundige

    Sep 1, 2009
    5,654
    0
    0
    Hallo!
    Helaas is de werking wel verloren gegaan, er kunnen enkele flesjes Standaard gegeven worden en dan overschakelen naar de HA. Maar nu (naar alle waarschijnlijkheid) niet meer. Deze situatie is niet wetenschappelijk onderzocht. Er is al een groot deel borstvoeding gegeven. Maar overstappen naar de HA is in dit geval niet meer nodig vanwege het gebruik van de Standaard.
    Groeten Femke
     

Share This Page