noa 10-10-2008

Discussie in 'Vlindertjes vanaf 25 weken' gestart door vlindertje33, 8 jul 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. vlindertje33

    8 jul 2009
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    10 october is ons mooie dochtertje noa geboren.noa is na een zwangerschap van 41 weken 4 tot 8 uur voor de geboorte overleden.

    lichamelijk had ik een goede zwangerschap ik was niet misselijk en zag er goed uit.maa geestelijk vond ik het heel erg zwaar.ikheb vanaf het begin tot het einde van mijn zwangerschap het gevoel gehad dat er iets mis zou gaan in de zwangerschap.ik liep mijn controles in het ziekenhuis vanwege mijn ziekte sle een vorm van reuma.
    het ziekenhuis was bekend met mijn ziekte maar ze hebben mij nooit serieus genomen.1 october kwam ik in het ziekehuis aan met de klachten dat ik me ontzettend beroerd voelde ik was helemaal in paniek en dacht dat het niet goed zat,ze hebben daarop een ctg gemaakt maar alles was goed en ik kon naar huis.8october had ik mijn laatste controle.ik was ongerust en heb dit meerdere keren aangegeven ook had ik bloedverlies gehad en had ik noa alleen s'ochtends nog voelen bewegen het was inmiddels al 5 uur in de namiddag.de verloskundige in het ziekenhuis heeft daarop een echo gemaakt en vertelde dat het goed was zolang je het hartje zag kloppen,ik vroeg haar om een ctg maar die mocht ik dan voor ik het weekende in ging nog krijgen(het was toen woensdag).thuis aangekomen leek het of de weeen op kwamen zetten maar die zakten al gauw weer weg.9 october s'avonds 9 uur kreeg ik plotseling hevige weeen ik heb daarop mijn man gebeld en die is gelijk naar huis gekomen samen zijn we naar het ziekenhuis gereden daar aangekomen braken mijn vliezen.noa hadin het vruchtwater gepoept,ze hebben een electrode op haar hoofdje geplaatst en mij aan de ctg gelegd haar hartslag was goed.gelukkig zei me man nog maar ik had er een slecht gevoel bij. 2:50 werd noa geboren ze liepen gelijk met haar weg en kwamen pas 10 min later met haar terug.ik zei gelijk tegen me man dat het het niet goed was en hijkon het niet geloven we hadden immers steeds een goede hartslag via de ctg.maar toen kwamen ze met noa terug ze was overleden en konden niets meer doen voor haar.zo mooi was ze.zo gaaf net of ze lag te slapen zo onbegrijpelijk dat dit echt gebeurde.waarom?

    later bleek uit onderzoeken dat noa zelf hartstikke gezond was maar dat mijn ziekte gevaarlijk is voor het ongeboren kind zekr in de laatste 4 weken van de zwangerschap,de conditie van het kindje gaat dan achteruit.ook bleek ik antistoffen bij me te dragen wat hartblokkades veroozaakt bij het kindje.ze hadden me dus gewoon in moeten leiden met 37 weken en niet overtijd moeten laten lopen.ze hebben de verloskundige die mij het laatste had gezien gelijk onslagen omdat zij geen ctg heeft gemaakt trewijl ik al had aangegeven noa maar 1x had voelen bewegen die dag en dat je dat aan een echo niet kan zien wat de conditie van het kindje dan is.
    maar ook het ziekenhuis heeft veel fouten gemaakt mijn hele zwangerschap wuifde ze mijn ziekte maar weg en ook vonden ze het prikken van de antistoffen niet nodig.
    maar wij zijn ons dochtertje kwijt.waar we 9 maanden zo naar hebben uitgekeken,wat we steeds meer gaan missen en beseffen dat het zo is.zo pijnlijk.
    ik ga veel naar haar grafje dat doet me goed het enigste stukje zorg dat ik daar terug vind voor noa.
     
  2. ccwomen

    ccwomen Fanatiek lid

    11 okt 2008
    2.005
    0
    0
    Ohhhh wat erg zeg!
    Geen woorden voor!
    Heel veel sterkte en kracht toegewenst!!!
     
  3. Jutte

    Jutte Fanatiek lid

    27 jul 2008
    2.186
    0
    0
    Wat een verschikkelijke gebeurtenis, dit had je niet mogen meemaken! Sterkte!
     
  4. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    jeetje zeg...:(
    heel veel sterkte meid!!
     
  5. Marijee

    Marijee Fanatiek lid

    21 jan 2008
    2.295
    0
    0
    wat vreselijk dit!
    er zijn geen woorden voor!
    heel veel sterkte met dit verlies en de komende tijd.
     
  6. pinguin72

    pinguin72 VIP lid

    7 jan 2006
    7.832
    1
    38
    jemig meid wat heftig.
    Wat erg dat ze je sle niet serieus hebben genomen. Heb zelf sclerodermie dus ben wel enigszins bekend met het geheel.
    Ik merk vaak dat het vooral onkundigheid en onwetendheid over deze ziektes is wat maakt dat er zo veel fouten gemaakt worden.
    " Gelukkig" heb ik tot 2 x toe een gyn getroffen die bekend was met de ziekte.
    Ik wil je heel veel sterkte wensen! En je man natuurlijk ook!
     
  7. miranda4xmama

    miranda4xmama VIP lid

    17 sep 2007
    6.379
    0
    0
    Ergens in Drenthe.
    Lieve Vlindertje.
    Ik ben moeder van 4 prachtige dochters, waarvan 1 engeltje.
    Ik heb zelf ook SLE (ook de antistoffen waar jij over schrijft).
    Bij mij hebben ze alleen wel heel veel aandacht aan deze ziekte besteed tijdens mijn zwangerschappen.
    Onze 1e dochter is spontaan geboren na 37weken en 6dagen zwangerschap.
    Haar geboorte gewicht was maar 2500gram en ze was 45cm.
    Erg klein dus, ze is de laatste 6weken niet meer gegroeid.
    Onze 2e dochter is geboren na het inleiden van de bevalling met 37weken en 5dagen.
    Met haar was alles goed.
    Omdat deze zwangerschap helemaal zonder problemen ging hebben we erg makkelijk gedacht over een volgende zwangerschap.
    En toen ging het mis.
    Ik kreeg rond de 28 weken ineens een angstig gevoel over mij heen en had het idee dat er iets mis was.
    In het ziekenhuis aangekomen bleek ons dochtertje al te zijn overleden.
    Dit was een vreselijk moeilijke tijd.
    Uit onderzoek is gebleken dat er een bloedprop in de placenta is ontstaan waardoor ze geen voeding/bloed meer kreeg.
    Na 3 maand was ik alweer zwanger, dit wilde ik ontzettend graag.
    Deze keer stond ik extra goed onder controle en zat bijna iedere week in het ziekenhuis voor een echo of CTG.
    Ik had al afgesproken dat ik tot 38 weken zou gaan en dan ingeleid zou worden.
    Onze 4e dochter is geboren met 37weken en 4dagen, helemaal gezond.
    Deze zangerschap is absoluut niet mooi geweest mede door alle spanningen maar het was het wel waard.

    Voor mij is het nu klaar, geen zwangerschappen meer.


    Ik kreeg kippevel bij het lezen van je verhaal.
    Vreselijk dat ook jullie dit mee hebben gemaakt.
    Ik wil jullie heel veel sterkte wensen met het verlies van jullie prachtige dochter.

    Veel liefs Miranda.
     
  8. vonnie73

    vonnie73 Fanatiek lid

    22 aug 2008
    1.898
    0
    36
    in un schwon huiske
    Verschrikkelijk.......
    Wat een pijn moeten jullie voelen.
    Heel veel sterkte...
     
  9. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    wat verschrikkelijk !!!

    ik heb zelf ook sle. ik heb meer ervaring met mensen die je niet serieus nemen dan artsen, hun namen mij gelukkig erg serieus
    ze hadden niet verwacht dat mijn kindje geboren zou worden met 36 weken, ze hadden eerder 28/29 weken verwacht.\
    met 30 weken zwangerschap heb ik in het ziekenhuis gelegen omdat ik al een aantal dagen pijn had met ademen.. bleken mijn longbladen ( weer) ontstoken te zijn.. wat ook weer gevaarlijk was voor de baby, ik kreeg 3 dagen infuus
    als hij niet was gekomen met 36 weken hadden ze mij ingeleid met 38 weken omdat voldragen gevaarlijk kon zijn voor mij en mijn kindje,

    erg jammer dat ze je niet serieus namen :( je had het niet mee hoeven maken...

    heel veel sterkte,

    Liefss mejojo
     
  10. 4days

    4days Niet meer actief

    Wat afschuwelijk. Heel veel sterkte met jullie verlies.
     
  11. Noatje

    Noatje Fanatiek lid

    12 apr 2008
    3.488
    0
    36
    N-BR
    Wat verschrikkelijk... heel veel sterkte!
     
  12. wendysunny

    wendysunny VIP lid

    24 jun 2009
    5.789
    0
    0
    vreselijk...... je gaat er dan niet meer vanuit dat het misgaat

    veel sterkte
     
  13. vlindertje33

    8 jul 2009
    21
    0
    0
    NULL
    NULL

    hey miranda,

    wat verschrikkelijk dat ook jullie dit hebben mee gemaakt!
    ik kreeg ook echt kippevel bij het lezen van je verhaal.
    maar wat goed dat je toch weer zwanger bent geworden,ik sta nu onder controle in leiden bij pr huizinga ivm sle.ik hoop dat ik snel weer zwange mag worden en dat nu alles wel goed gaat,en natuurlijk zullen wij noa nooit vergeten!
    bedankt voor je reactie

    groetjes
     
  14. vlindertje33

    8 jul 2009
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo iedereen

    bedankt voor jullie reactie's
    dat sommige vrouwen zelf zwanger zijn en toch mijn verhaal lezen en reactie's plaatsen doet me goed!
     
  15. miranda4xmama

    miranda4xmama VIP lid

    17 sep 2007
    6.379
    0
    0
    Ergens in Drenthe.
  16. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Wat vreselijk voor jullie... Gecondoleerd met het verlies van jullie dochter en ontzettend veel sterkte gewenst...
     
  17. Essebes

    Essebes Fanatiek lid

    7 apr 2007
    3.215
    0
    0
    Met tranen in mijn ogen lees ik je verhaal...
    Echt te erg wat jullie is overkomen, helemaal omdat het niet had hoeven gebeuren als ze jou ziekte een beetje serieus hadden genomen....
    Ik wens jullie ontzettend veel sterkte & kracht toe, hoop dat je veel steun en begrip in je omgeving krijgt...

    Dikke knuffel...
     
  18. wat erg!
    sterkte met dit grote verlies

    xxxxxxxxxxxxxxxx
     
  19. Sterretje08

    Sterretje08 Fanatiek lid

    18 mei 2008
    3.850
    0
    0
    Wat een afschuwelijk verhaal
    Een supergezond kindje, wat het dan toch niet mag halen
    Het leven is zo oneerlijk!

    Ik wens jullie heel veel sterkte met het verlies van jullie prachtige dochtertje Noa!

    Liefs Sterretje
     
  20. Gabrielatje

    Gabrielatje Niet meer actief

    Geen woorden voor!

    Mijn zusje is ook overleden door fouten van het ziekenhuis, ook een voldragen en gezond kindje.

    Ik hoop dat jullie snel weer zwanger mogen zijn en met +/- 37 weken jullie gezonde kindje mogen verwelkomen!

    Liefs en sterkte!
     

Deel Deze Pagina