Mijn dochter (1 jr) zit ook van me af sinds een maand of 2. Ze begon steeds te piepen en hing helemaal scheef omdat ze niets kon zien.
Mijn dochter is bijna 1 en zit gezellig naar me toe in de bugaboo. In de buggy zit ze van me af, vind dat toch echt minder gezellig, je hebt toch minder contact. Dus dat gaan we nog wel even zo houden.
weet niet zeker of de onze naar ons toegedraaid kan worden (de maxi cosi wel) maar Emma was op een gegeven moment heel nieuwsgierig en kijkt graag de wereld in.
bij mij hangt het ervanaf hoe de zon staat en hoe de wint enzo staat... als we bv naar de markt gaan (1 lange rechte weg) en de zon staat recht voor ons dan draai ik hem naar mij zodat mijn ventje niet recht in de zon kijkt... lopen we terug dan draai ik hem even om! jamie vind het veel leuker om naar voor te kijken dan ziet hij veel meer
Mjn zoon (14 maanden) zit van mij af. Hij vind het veels te leuk om om zich heen te kijken. Hij kijkt af en toe ook even achter om naar mij hihihi. Soms draai ik hem wel eens naar mij toe hoor. Maar meestal zit hij van me af.
Onze dame zit van mij af in de wagen. Dit vind ik ideaal. Ze kan veel meer zien en ik kijk niet de hele tijd naar wat ze ziet en doet.
Yulk, op het nieuwe bugaboard past idd geen zitje meer. Ik heb daarom een 'oude' op marktplaats gekocht