Nu al over op de winterslaapzak? Ong 18/19 graden bij ons boven nu. Hij slaapt nu in romper, dunne pyjama en zomerslaapzak zonder mouwen dus. Vanmorgen voelde hij koud! Maar smoor ik m niet in een dikke pyjama of slaapzak? En wat dan als t echt koud wordt? Gaat zn hele bedje door, dus een deken gaat niet!
Hier al wel hoor een dikkere slaapzak zonder mouwen en pyjama , ik vind het snachts al best koud namelijk...
T heeft nu een gewatteerde, mouwloze slaapzak aan en een pyjamajasje eronder. Geen broekje. Hij heeft het lekker warm.
Mijn dochter ligt al zo'n 2-3 weken in een mouwloze winterslaapzak met een rompertje. Overdag is het wel lekker maar snachts is het echt wel koud. Mijn zoon heeft een hemd, boxer en pyamabroek aan en een dekbed over zich heen.
Net over op de winterslaapzak en romper. Ze werd wakker van de kou vannacht (had pyama en zomerslaapzak aan).
Hier nog in een zomerslaapzaak maar dat is wel een slaapzak met lange mouwen. Daaronder draagt hij een romper + pyama en ik leg een dekentje over hem heen. Normaal gaat hij ook heel zn bed door en heeft een deken geen zin maar gek genoeg blijft hij de afgelopen 2 nachten lekker onder zn dekentje liggen. Hier ongeveer 21 graden boven..
19 graden of kouder is winterslaapzak! Ik doe hier dan wel alleen een romper aan met lange mouw. Vanavond was het 18 graden boven en vanmacht zal het nog 1-2 graden afkoelen dus een pyjamabroekje erbij aan gedaan. Bij 20/21 graden doe ik nog wel een zomerslaapzak, maar dan met romper en volledige pyjama.
Aah dank. Winterslaapzakken gekocht dus morgen kan hij t aan. Voor nu een warm boxpak aangedaan met romper lange mouwen eronder, dan komt hij de nacht wel door ^^
dochter slaapt vannacht voor het eerst in pyjamajasje en broekje. nog wel de zomerslaapzak aan. omdat de temperatuur overdag nu ook rond de 18 schommelt niet alleen het pyjamajasje meer aan. ze lijkt het ook niet zo snel koud te hebben
Hier groot fan van de slaapzak van Ergopouch. Eigenlijk een 4 seizoenen slaapzak. Past zich aan aan de temperatuur. Bij warm weer reguleert het 1 tot 2 graden koeler in de winter 2 tot 3 graden warmer. Hier ligt ze in de winter in met een pyjama en romper met lange mouwen. 1 reserve slaapzak van de Hema voor de winter. Nu heeft ze zomer slaapzak aan met pyjama trui. 21 graden momenteel op haar kamer
Hier mouwloos romper, lange mouwen pyjama en mouwloos winterslaapzak. Hij jammert nu steeds een beetje in zijn slaap dus misschien koude armpjes? Gisteren lange mouw romper ipv mouwloos en toen hoorde ik hem niet maar leek me achteraf toch wel warm
Hier is het nog 23/24 graden op der ker. Ze slaapt in een zomerslaapzak, zomer pyjama, romper zonder mouw. Ga van de week wel een winterslaapzak aanschaffen, maar kouder dan 20 graden word het hier eigenlijk nooit.
Nu voel ik me bijna heel slecht. Tot nu toe heeft ze hier nog gewoon in haar romper met korte mouwen en pyjama met lange mouw geslapen. Vanavond zag ik dat het iets onder de 19 graden was, dus heb ik dr zomerslaapzak er maar bij aan gedaan. Mijn man keek me al heel vreemd aan, maar als ik het zo lees is mijn gedachte zo gek nog niet.
Ik vind het altijd lastig. Hier is het nog 21 graden op zijn kamer (18 mnd). Hij heeft nu een romper met lange mouwen, slaapzak zonder mouwen (is niet een hele dikke slaapzak) en dun lakentje van Tula. Hij voelt altijd warm en is snel bezweet (in tegenstelling tot zijn mama die een koukleum is).
De kleine van 9 maanden ligt hier in een zomerslaapza met pyjama shirt. Nog geen broekje. Jullie wel?
Tot en met gisteravond een zomerslaapzak met romper korte mouw en pyjama lange mouw, pyjama shirt sinds gister. De nachten ervoor geen problemen, vannacht werd hij wakker en bleef maar huilen, voelde ook helemaal niet lekker warm aan eerder koud Dus heb de herfstslaapzak maar aangedaan... Lijkt me zo warm, het was 18.8 graden in zn kamer dus echt niet heeeel koud ofzo