Wie zegt dat ik een drama ervan maak? Ik lees dat nergens terug namelijk.Ik mag het toch vervelend vinden.Die jas heeft die net een maand en dan vind ik het gewoon jammer.Was het een oud jack geweest dan had ik ook mijn schouders opgehaald, Altijd jammer dat er direct weer zo aanvallend moet worden gereageerd op een vraag. Dat formulier invullen was geeneens mijn eigen idee maar daar kwamen ze zelf mee. Ik opperde dat er wschl een nieuwe rits in gezet moest worden en toen zeiden zij zelf dat die kosten gewoon gedeclareerd mochten worden. Wist ik veel dat je zo'n runner los kon kopen voor een klein bedragje. Als ik straks geholpen ben met een runner van 5 euro dan ga ik zeker geen formulieren invullen. Je zou ze de kost moeten geven die dat wel doen. Ik zal één dezer dagen ook eens kijken voor een extra jas.Wel zo makkelijk.2 jassen van vorig jaar kunnen zelfs als jas erbij echt niet meer want zijn veel te klein ondertussen.
Online bestellen lijkt me lastig, komt nogal nauw. Even op de markt of stoffen-winkeltje. Voor een paar euro weer geregeld.
En anders eens terug gaan naar de winkel waar je de jas hebt gekocht. Als het een dure jas was, zijn ze vaak ook wel schappelijk en krijg je gewoon een nieuwe jas mee. Maar fijn dat er ook andere oplossingen zijn.
Wil niet lelijk doen. T.s Maar ik ben het wel een beetje met Kletskoek eens. En ( waarom heb je geen reserve jas) Niet rot bedoeld. Laat de winterjas die ( iets te klein is vaak nog een jaar liggen en wissel deze in als er een nieuwe moet komen en dan is de oude weer het wissel jasje)Bij de zeeman heb je voor 10 20 euro een ( reserve jas) Zie dat je in het westland woont. Heb nog een jas van zoon die te klein is wel een stukje uit de kraag maat 152 voor nood.
Ik heb de rits uit mijn lange jas laten vervangen voor 12 euro, daar kon ik geen nieuwe jas voor halen dus was erg blij . Ik zou in jou geval eerst terug naar de winkel, lijkt mij dat dit niet zomaar mag gebeuren.
Persoonlijk zou ik gewoon de gehele jas laten vergoeden. Ze zijn hier gewoon voor verzekerd en het voorkomt dat je straks met een niet mooi gerepareerde jas zit.
blijzwanger Goede leer en idee van een extra jasje! Weet ik dat ook voor als mijn dochtertje straks naar school gaat over 4 jaartjes hihi.
Bij de schoenmaker kunnen ze dit zonder veel problemen vaak snel - terwijl je wacht- oplossen met een nieuwe runner!
Heb ik zelf ook al eens gehad, en heb toen op de markt bij zo'n stoffenkraam een nieuw lipje gekocht, geloof dat het 1 à 2 euro kostte....
Buiten dat het een simpel werkje is zou ik gewoon terug gaan naar de winkel, een jasje van een maand oud waarvan de rits eerder kapot gaat dan het stof deugt gewoon niet Bij mijn dochters jasjes is de rits ook weleens blijven hangen op een stukje stof, als ik die dan over haar hoofd uit deed om hem eens lekker los te rukken scheurde het stof eerder dan de rits, en daar zette ik flink wat kracht op.
Ik zou teruggaan naar de winkel. Kinderkleding hoort sterk genoeg te zijn en het hardhandig dichttrekken van een rits te overleven. Ik zou niets doen met BSO, dit had even goed thuis of op school kunnen gebeuren.
Als het alleen het trekkerlipje is en niet het treintje zou ik even bij de action gaan kijken. Ik heb daar laatst een setje gekocht met tien van die lipjes voor 75cent. Idiaal vind ik persoonlijk. Want het gebeurd hier in huis wel vaker dat ze het begeven. Zoals bijvoorbeeld op de kinder tassen enzo. Idiaal die action.
toevallig gister nog een nieuwe rits in de jas van mijn dochter laten zetten... koste maar 9.50.... een nieuw lipje erop laten zetten kan ook hoor, je kunt er daar zo een uitzoeken en die knijpen ze er zo aan... enne om nou die kosten te gaan verhalen op de bso vind ik wel raar... kan toch gebeuren! had ook jou kunnen gebeuren of je zoon zelf...
Sorry maar ik vind helemaal niet dat ts overdreven reageert, we kunnen niet in haar portemonnee kijken en daarbij komt het is gewoon balen dat het binnen een maand al stuk is. Een hele nieuwe rits is best duur, nu kan het gelukkig opgelost worden met een lipje.
Ik heb dat laatst ook gehad en heb voor 7,50 zo'n nieuw ding (treintje?) erop laten zetten. Was toevallig ook op de opvang en de keer erop scheurden ze de mouw van zijn reserve jas >.<