Wat een verschrikkelijk verhaal! Idd onbegrijpelijk dat ze je bloeddruk niet hebben gemeten naar aanleiding van die klachten! Ik wens jullie heel veel sterkte met dit grote verlies! *Knuffel*
Oef wat is het toch altijd vreselijk verdrietig om zo'n berichtjes te lezen Wat een mooie naam hebben jullie jullie kleine dappere mannetje gegeven! Ik wens jullie ontzettend veel sterkte in deze hele moeilijke periode. Roan zal er altijd voor jullie zijn!
Gecondoleerd met het verlies van jullie lieve en mooie zoontje Roan*..... Heel veel sterkte de komende tijd.
Ilona, wat afschuwelijk om mee te maken! Zo ben je nog gelukkig omdat je mama gaat worden, en het volgende moment zit je in een enorme nachtmerrie. Heel veel sterkte gewenst met het verlies van jullie zoontje, je klinkt als een hele dappere meid!
Wat ontzettend oneerlijk, dat dagen die voor ons zo mooi zijn voor jou zo naar van betekenis zijn.. (onze meid deelt Roans geboortedag, onze zoon zijn uitgerekende datum) Dat zet je wel weer met beide voeten op de aarde.. Ontzettend veel sterkte toegewenst met dit immense verlies!
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje! Maar wat in en in triest dat jullie eigenlijk al voor zijn geboorte afscheid van hem hebben moeten nemen Echt zo verdrietig! sterkte met het proces waar jullie nu in zitten, knuffel!
Vreselijk! Toen je begon over die pijn, wist ik het al! HELLP Syndroom. Ow het is zo vreselijke ziekte, en mensen weten er nog zo weinig van, belachelijk. Lieve meid, sterkte met alles.
ik krijg echt kippenvel van je verhaal. mijn zoontjes zijn ook te vroeg geboren en we waren toen ongeveer even ver, ik was 7 juli uitgerekend. ik pb je even.
Verschrikkelijk. Ook ik wist meteen dat het om HELLP ging. Zo erg dat de dokter dat niet door had. Sterkte met alles!
Verschrikkelijk meid echt erger is er niet lijkt me om je kind te verliezen en zo onverwachts, heel veel sterkte ook voor je man!