Ik las het vanmorgen toen ik wakker werd als eerste en kippenvel kreeg ik ervan. Vreselijk nieuws . Zo'n goede acteur met zoveel mooie films op z'n naam. En idd zoveel bekende mensen/acteurs die zelfmoord hebben gepleegd. Ik had dat toen ook bij Antonie Kamerling, was ik ook compleet verrast door.
Rip. Zo zie je maar idd een depressie treft iedereen... De grootste acteurs of actrices kunnen net zo depressief zijn als een gewoon mens. Vaak zijn ze een ster om hun gevoelens te verbergen hoe ( open je ook bent in je gevoelens en gebreken) echt leed kom je niet achter. Ik begrijp tegenwoordig waarom mensen het doen. Vaak is daar al een lange weg aan vooraf gegaan. Geen hoop geen vreugde en geen uit weg meer zin in je diepe ellende. Vond het een van de gekleurde acteurs die er rond lopen.
Mensen met het syndroom van Asperger (of een andere ASS) hebben gaandeweg vaak geleerd hoe 'men' van je verwacht te gedragen. Dus oogcontact maken, gemaakt-sociaal gedragen etc. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat alleen Aspergers dit aangeleerde gedrag hebben.
Maar hij was ook zwaar zwaar drugsverslaafd. Dat zal geen goede uitwerkingen hebben gehad op zijn depressie. Verhaal van kip en het ei. Ik vind het heel triest maar het verbaasd mij allerminst dat dit is gebeurd.
Rip Maar whitney houston en michael jackson hebben geen zelfmoord gepleegd hoor withney is onder invloed van ibuprofen hoestdrank en kalmeringsmiddel in een heet bad gestapt. Heeft door de medicijnen de hitte niet gevoeld is flauwgevallen, voorover in bad en verdronken. En michael jackson had al jarenlang slaapproblemen. En bleef aan murrey maar slaapmiddel vragen. Maar door een ander medicijn werkte dat nier direct. Daarna nog propofol gekregen op aandringen van hemzelf en is toen in coma geraakt en zo gestorven. rtl 5 is alle uitleg geweest. ook van anna Nicola smith. door een abses koorts gehad omdat de infectie in de bloedbaan os geraakt. En een hoop medicijnen
Wij lazen het ook. Vond het altijd een leuke acteur. Erg kenmerkend en uniek. Zo jong ook nog. Wat ontzettend triest dat iemand die anderen zo liet lachen, zelf geen plezier meer had.
Depressie zal hart- en vaatziektes binnen 5 jaar verdringen als doodsoorzaak nummer 1 in de westerse wereld... vreselijk. Zo sneu
Onthutsende details dood Robin Williams Een zegsman van de sheriff van Marin County heeft maandag bevestigd dat Robin Williams door ophanging om het leven is gekomen. Tijdens een persconferentie maakte de politie schokkende details bekend over de dood van de acteur. Voordat Robin zichzelf ophing, probeerde hij zichzelf van het leven te beroven door in zijn polsen te snijden. Bij het stoffelijk overschot van de acteur is een mes gevonden. Robin is door zijn persoonlijk assistente gevonden in zijn slaapkamer. ------ met een riem, verschikkelijk, zijn vrouw was eerder weggegaan en dacht dat der man gewoon nog sliep, is dit bericht hierboven niet gepast, beheer, verwijder het dan
Ik las het vanmorgen eerst via een niet officieel bericht op Facebook. Dus ik dacht eerst dat het een geintje was. Toen keek ik op de Telegraaf app en zag ik zat het echt was.. Laatst nog naar Night at the Museum 2 gekeken. Vind het maar een raar idee dat hij er niet meer is. En zeker ook omdat hij van de buitenkant niet ziek leek. Bah! En dan nog te lezen dat er nog zeker 5 films van hem uitkomen dit jaar. Dat is helemaal raar...
zit nu ook mrs doubtfire te kijken zo dubbel de wereld is weer een genie kwijt. een uniek persoon die t helaas niet meer zag zitten, Houd me de hele dag al bezig
Dat gevoel had ik ook toen ik naar Ghost keek toen Patrick Swayze net overleden was. President Barack Obama heeft Robin op een hele mooie manier omschreven. Hij was alles en alles wat daartussen in zat. Volgens mij geen beter manier om zo'n acteur te omschrijven.
ja idd. had ik toen ook met Patrick Swayze en nog steeds als ik m in een film voorbij zie komen. Op een of andere manier lijken ze onsterfelijk tot er weer zn bericht in de kranten verschijnt. Dan besef je dat t ook gewoon mensen zijn met alle mogelijke gevoelens Obama had t idd mooi omschreven....Deze man is alles.
Ik heb niet alle reacties gelezen, maar ik wordt wel een beetje gek van de hoeveelheid aandacht die Robin Williams dood krijgt in de media (zelfde geldt trouwens voor de dood van sommige andere bekende artiesten in het verleden). Uiteraard is het zeer triest, maar er is op dit moment zoveel ernstigere ellende in de wereld, die zoveel meer mensen aangaat, dat ik de hoeveelheid aandacht niet echt in verhouding vind met de relevantie voor de gemiddelde persoon. Dit neemt natuurlijk niet weg dat zijn dood vreselijk moet zijn voor zijn naaste familie en goede vrienden .