hoe zat het ook alweer met eten?? vorige week nog lekker naar de japanner geweest, sushi etc (niet wetend dat ik zw was) op haring na mag rauwe vis geloof ik niet toch?? wat hebben jullie voor gezonde tussendoortjes?? merk dat is dankzij de duizeligeheid afentoe iets meer moet eten dan normaal(lees tussendoor) en ik wil geen koek, snoep etc, rijstwafels? soepstengels?
Eens een keer kan gebeuren en zal heus geen ramp zijn en in die restaurants hoort de vis vers te zijn. Gerookte verpakte vis mag ook niet vanwege de listeria bacterie, rauwe melk en rauw vlees ook niet. Verder zou ik kijken wat je wel wilt en kunt eten. Ik eet nu veel rijt en groente maar lust ook wel een frietje speciaal
idd zalm enzo mag niet, Keertje kan echt geen kwaad. Gezonde snacks..is maar net wat je lust Je heb snacktomaatjes en snackkomkommertjes zelf eet ik weinig tussendoortjes maar kan ik elke avond wel zak chips naar binnen werken en veel zoute drop Enne patatje oorlog ook wel... er is een website ergens op voedingswijzer waar staat wat je wel en niet mag.. Ook dat moet je niet allemaal letterlijk nemen het is een richtlijn
Niet te veel leverproducten zoals smeerworst ed. Vanwege vitamine a. Rauwe vis en vlees. Alcohol. Vacuüm verpakte vis en kaas van rauwe melk. Verder gewoon eten. Een voorspoedige zwangerschap gewenst
ik heb wel een zakje drop mee genomen, had op het forum gelezen dat het nog wel wil helpen tegen duizeligheid,opzich ben ik niet zon snoep eter, meer van de hartige dingen (chippies, zoutjes, noten etc) dat van kaas vind ik nog al moeilijk, heb nu smeerbare brie mee genomen, daarvan wist ik zeker dat het mocht. en de alchol......... tja, nu met het mooie weeer lekkere roseetjes, gelukkig was het al op. hhihihi. moet maar even een smoesje verzinnen daarvoor, aangezien ik ze normaal wel lus.
Cracottes of andere droge crackers eet ik wel tussendoor. Niet veel kcal, trage energie zodat je niet 5 min. later weer een dip krijgt, en ik vind ze wel lekker.
nou , die lekkere dropjes, smaken voor geen meter, nu al........ en zelfs een koekje wat ik wilde eten vond ik niet lekker, vanochtend tijdens mijn standaard musli met yoghurt ontbijt,liep ik te kokhalsen. gisteren met hok verschonen van de cavias was ik all al misselijk. als ik dit nu al zo vroeg heb, hoe erg is het dan niet later (mist de kleine blijft zitten) bij mijn uk had ik alleen dat ik niet tegen de visboer en chinees kon, maar dat was pas na een maand of 3/4.