Hallo dames, Ik ben vandaag 16 weken zwanger en nog geen pondje aangekomen. Zelfs nu zo net na de kerst met al het lekkere eten niet. Is dit normaal? Moet ik me zorgen maken? Ik eet heel normaal, maar niet meer als voor de zwangerschap (tja, met de kerst natuurlijk wel). Mijn buik en borsten groeien overigens wel flink. Dan zou je toch zeggen dat er ook wat gewicht bij zou moeten komen, toch?
Ik ben in de hele zwangerschap ooknog niets aan gekomen (ben nu 40 weken en 2 dagen). De vk zegt dat het geen kwaad kan zolang ik maar niet ga afvallen (geef niet over en eet met vlagen alles wat los en vast zit )
Ik was in totaal 5 kg afgevallen (ook een buikgriep er overheen gehad) en weeg nu nog steeds 4 kg onder mijn start gewicht, dat terwijl ik nu wel gewoon eet en groei... Volgens de VK kan het geen kwaad en gaat het met het kindje heel goed... Niet te veel zorgen maken dus! (het was wel dat ik een klein beetje overgewicht had/heb dus ik kon op zich ook wel wat missen!)
Wees blij . En volgens mij komen de meesten in de tweede helft van de zwangerschap ook meer aan dan in de eerste helft.
Zo herkenbaar! Ik kwam ook pas aan vanaf week 19, terwijl ik niet ziek ben geweest, zelfs niet misselijk. Ik ben nu bijna 22 weken en ben nu bijna 4 kilo aangekomen. Dus dat is zeg maar een kilo per week sinds week 19 Dus mijn zorgen wat dat betreft zijn voorbij. Geniet ervan, je gaat echt nog wel aankomen.
Hier precies het zelfde (leuk we zijn even ver ) Ik heb zitten bunkeren met de kerst! Heeerlijk gegeten, en de volgende dag op de weegschaal.. een halve kilo minder??? Ach, we moeten nog even dus komt vast wel goed. Ik denk maar wat er nu niet aan komt hoeft er ook straks niet meer af
Tja, de 40 weken zijn ook nog lang niet vol. Ik dacht alleen dat het wel de bedoeling was geregeld een beetje aan te komen. Maar het is dus niet zo erg. En wie weet wat er inderdaad nog komen gaat...
Ik ben nu ook vrij weinig aangekomen: 34 wk en 8 kg (was bij mijn eerste meer) En ik EET Overal waar ik zin in heb, wanneer ik er zin in heb, en het is niet altijd even gezond (chocolade, pizza, frituur, heeeeeeeelllllllll veeeeeeeellllllll aardappelen) oke, ook wel eens gezond voor de kleine, maar ik kijk nergens naar. Maar weet..... Een zwangerschap kost veeeeeelllllllll energie en je verbrand veel dus hoef je niet altijd veel aan te komen. Geniet maar
ik zou ook zeggen wees blij! ik kwam de eerste mnden ook niet bij maar vanaf 16 weken begon het met 1 kilo, nu ben ik bijna 33 weken en zit ik toch tegen de 8-10kg denk ik.
Ik was met 26 weken ook nog maar 2 kg aangekomen! Niks aan het handje hoor, maak je geen zorgen Ben nu bijna 33 weken en nog niet gek veel aangekomen
Ik ben nu ruim 35 weken en pas 2.5 kg aangekomen. Ach wat er niet aan komt hoeft er ook niet af haha.
Ik ben nu 33 weken zwanger en ik ben zo'n 4 kilo's aangekomen. Ook niet gek veel dus. Bij Sem was ik in totaal 10 kilo aangekomen. En ik eet vrij veel, dus daar kan het niet aan liggen en mijn buik is ook al aardig groot. Ik heb helaas geen foto op mijn pc, maar anders kon ik het laten zien.
ik heb heel lang 5kilo onder mijn startgewicht gezeten bij 18weekjes kwam er weer een kilo bij aan dus zat ik op -4 nu sta ik inmiddels op -2 maar ben nog steeds niet op mijn startgewicht verloskundige zei dat ik genoeg reserves heb (ben iets te zwaar) en dat ik daardoor minder hoef aan te komen