Roerig windje

Discussie in 'De lounge' gestart door Partyrocker, 6 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    #1 Partyrocker, 6 jan 2013
    Laatst bewerkt door een moderator: 6 jan 2013
    Waarschijnlijk ken je het wel.


    Je staat in de supermarkt en je voelt dat er op een nogal druk bezochte plek een ''poepje'' moet worden vrijgelaten.
    Met man en macht probeer je hem binnen te houden en je knijpt wat billen wat harder samen.
    Ondertussen hoop je eigenlijk dat niemand door heeft dat jij je ''bilspieren'' aan het trainen bent.
    Op een bepaald punt acht je jezelf veilig en ontspan je je derrière weer, je denkt dat poepje zich heeft teruggetrokken.
    Precies op dat moment ziet het balletje lucht zijn kans schoon en baant zich een weg naar buiten. Kennelijk is hij kwaad, want dit gaat gepaard met nogal wat geweld en geluid. Met het schaamrood op je kaken kijk je verschrikt om jezelf heen en als je ook nog eens ziet dat alle ogen op jouw gericht zijn, zeg je quasinonchalant: "Zo, hoorden jullie dat!? Wie was dat?,, en je baant jezelf snel een weg richting de kassa.


    Ditzelfde scenario komt ook vaak voor in een lift.
    Onderweg voelde je hem al weer opkomen zetten en je bent blij dat je hem nu wel binnen heb kunnen houden totdat je in eventjes alleen was. Je stapt de lift in en je wenst Willy een vrij leven toe. Stiekem kan je best genieten van je eigen ''luchtje'', maar je merkt dat hij best blijft hangen. Precies op dat moment stapt er op verdieping nummer twee een moeder met twee kleine kinderen de lift binnen.
    Het meisje van een jaar of zes neemt geen blad voor haar mond en kijkt je verontwaardigd aan. "Heb jij een scheet gelaten?,, vraagt ze. Je kijkt schoorvoetend naar beneden en antwoord maar gewoon niet.
    Éen verdieping verder zegt moeders dat ze op hun verdieping zijn, dus de lift uit moeten. "Niet waar!,, Protesteert het meisje. Haar moeder zegt niks en trekt haar kinderen met een noodvaart te lift uit.


    Gelukkig ben je na deze memorabele lift-rit eindelijk thuis.
    Thuis is eigenlijk de enige plek waar je uit lieve lust poepjes kan laten.
    Er is niemand die er om maalt en je partner geeft ook zo nu en dan een fluitconcert waar je maag zich van omdraait.
    Maar op een één of andere manier, blijven de scheetjes dan vaak weg.
    Windje heeft zichzelf terugtrokken in zijn eigen huisje en is ook onbezorgd aan het genieten van huis en haard. Soms zwaait hij even, gewoon om te laten weten dat hij er nog zit, maar hij maakt er deze keren geen echte show van.


    Morgen moet ik een eindje weg met de metro, maar mijn partner meldt dat er bruine bonen op het menu staan vanavond.
    Als flatus dit hoort steekt hij vol genot zijn kopje om de hoek heen.
    Het is morgen weer tijd om buiten te spelen!
     
  2. Tamaraliza

    Tamaraliza Niet meer actief

    Ik lig gevouwen hier!
    (En ik herken het helemaal)
     
  3. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

  4. lioness74

    lioness74 Niet meer actief

    Ts ik heb betere verhalen van je gelezen....

    Ik hou van scheten maar dit verhaal brengt me niet aan het lachen,
    Beetje flauw en ouwe grappen, sorry hoor..
     
  5. tjessia

    tjessia Fanatiek lid

    1 feb 2009
    2.889
    0
    0
    Sorry..weet niet of je commentaar wou maar: boring!
     
  6. SuusW

    SuusW Actief lid

    5 mei 2010
    247
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik vind het ook niet grappig geschreven, dit verhaal een tikje plat zelfs. Ik vind je verhalen/ onderwerpen wel grappig bedacht, alleen je hebt, wat mij betreft, niet de juiste manier gevonden om het op te schrijven.
     
  7. mnonc

    mnonc Fanatiek lid

    9 mrt 2012
    2.589
    0
    0
    Geweldig:D
     
  8. ladygaga

    ladygaga Niet meer actief

  9. AngelaV

    AngelaV Fanatiek lid

    22 jun 2011
    1.287
    0
    36
    Gelderland
    Op het moment dat ik dit lees, laat mn zoontje een keiharde scheet;)
     
  10. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Hahaha ik zie er de humor wel van in.
     
  11. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Hahaha om dit soort dingen kan ik wel lachen :D
     
  12. Kimi1

    Kimi1 Fanatiek lid

    17 apr 2010
    1.946
    54
    48
    Nee wederom niet grappig.... Sorry ts..
     
  13. ik vind deze niet leuk..., maar dat komt vooral omdat ik humor over poep en pies NOOIT leuk vind
     
  14. Een stuk leuker dan de Sylvie Meis brief! Het moment dat mama beweert dat ze de lift uit moeten en dat het meisje roept dat dat niet zo is vond ik wel mooi :)
     
  15. Biene

    Biene Actief lid

    2 jan 2012
    410
    2
    0
    Lol
     
  16. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    En het is wel echt gebeurd :p. Probeer jij eens een dag met krampen te lopen. Pff..
     
  17. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Ach laat mij maar banaal zijn...houdt het luchtig ;):D

    Denk dat sommige mensen nooit last hebben van wind... ;)
     
  18. Channes

    Channes Fanatiek lid

    24 jul 2008
    3.170
    0
    0
    Verkoopmedewerkster
    Groningen
    Whahaha ik vind het leuk.... Heel vervelend als je een poepje moet laten en hij mag er niet uit en toch gaat... Grrrrr
     
  19. mamavanwilliam

    mamavanwilliam Actief lid

    15 jun 2012
    304
    0
    0
    NULL
    goeree-overflakkee
    haha leuk verhaal
     
  20. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Ik vind 'm wel leuk. :p
     

Deel Deze Pagina