Ja dat klopt, ik vind discussies eigenlijk ook overbodig, maar helaas zijn er inderdaad mensen die het best wel vinden kunnen. Gelukkig zijn we het er hier mee eens dat het absoluut niet kan en ik vind ook dat TS dat duidelijk moet maken tegenover haar familie..
Bel je schoonmoeder en vraag of het de bedoeling is dat er binnen wordt gerookt met de verjaardag zegt ze ja dan regel je een oppas. Bij het consultatiebureau hebben ze ook voldertjes over roken bij kinderen zou die eerst eens aan je partner geven en aan de rest die nog steeds zo belachelijk denken. Ik was net zwanger en gestopt met roken en iedereen ging al naar buiten , bedoel maar
als opa en oma geen rekening met je dochter kunnen houden verliezen ze ook het recht om te "pronken" vind ik. hebben ze vette pech gehad, het is jouw kind, jij beslist. en je vriend mag ook wel even iets beter nadenken hierover vind ik. mijn ouders hebben zodra ik zwanger bleek hun huis rookvrij gemaakt, ook als ik er niet ben. (dat laatste had niet gehoeven, maar waardeer het wel) niemand heeft geklaagd, ik heb het niet eens hoeven vragen. mijn schoonfamilie maakte ik me wel veel zorgen over, maar gelukkig hebben ze zich zonder vragen of gemopper aangepast. en zo hoort het! je hebt het over een baby!! doe normaal zeg!!
Hier in huis wordt ook niet gerookt door visite. Echter mijn schoonouders zijn kettingrokers en die gaan wel netjes naar buiten. Alleen nu gaan ze alleen nog maar naar buiten als Yelena beneden is, als ze slaapt blijven ze gewoon in de woonkamer zitten. Bij henzelf thuis dus. Maar het meest verrotte van alles is nog dat roken op het moment dat de kleine er is, eigenlijk geen drol helpt. Die rook blijft gewoon in huis hangen en is net zo schadelijk. Mijn pa heeft gewoon flink doorgepaft toen mijn broer en ik jong waren....eigenlijk best wel naar van hem als ik het zo bedenk.
Voor mij is het dus ook zo klaar als een klontje hoor. Ik ben het met iedereen eens dat het belachelijk is dat daar wordt gerookt in bijzijn van een baby. Tijdens mijn zwangerschap was ik ook echt heel pissig en ben toen zonder iets te zeggen vertrokken. Ik vind die confrontatie gewoon moeilijk. Moet de rest van m'n leven het met hun doen en zij vinden het niet vanzelfsprekend om even niet te roken of ergens anders te roken. Inderdaad belachelijk! Het idee van de oppas vind ik nog steeds de beste. weten ze gelijk dat ik het serieus meen! Zal 't er vanavond nog eens met vriendlief over hebben.
Het feest is overigens niet bij opa en oma, maar bij een oom en tante. De tante die gewoon rookt in bijzijn van haar eigen kleinzoon...
Belachelijk dat mensen er zelfs maar over dénken om te roken in het bijzijn van een paar weken oude baby... Je moet echt opkomen voor je kind hoor, zij kan nog niet kiezen, jullie wel. En dan kies je toch voor schone lucht voor je kind! Willen ze er niet aan, dan zou ik m'n kind ook niet meenemen, dan maar niet pronken...
Ik zou het gewoon aankaarten dat je het niet prettig vind.. ook al is het bij een ander in huis... die paar uurtjes kan je tante best zonder peuk of even naar buiten gaan om te roken. hier in huis word niet gerookt.. buiten staan de asbakken.. we hebben volgende week ook feestje, en daar worden sigaren gerookt.. ben benieuwd of zij er rekening mee houden
Nee hoor, je hebt groot gelijk. Wij gaan ook nooit ergens heen met de kleine als er gerook wordt en de meeste mensen passen zich ook aan. Mijn ouders roken nu niet meer binnen (ook niet als wij er niet zijn) bijv. Ik zou zelf niet eens in zo'n huis vol rokers gaan zitten, dan ben ik de dagen erna al helemaal benauwd, laat staan mijn kleine eraan blootstellen.
Ik zou het gewoon voorleggen. Vind roken in de buurt van baby's echt not done en asociaal. Is ook altijd een onderwerp waar ik met mijn schoonzus over ruzie die rookt wel in huis bij haar kleine en ook nog eens het liefst als ze hem aan de borst heeft BAH!
Goed zo! Ik zou ook duidelijk vertellen waarom ze naar je ouders gaat. Houden ze daar een volgende keer misschien wel rekening mee, om niet te roken!
Iemand met een goed fatsoen rookt niet in de buurt van een baby.. En voordat iemand het toch besluit te doen zou ik gewoon kenbaar maken al bij aanvang dat er alleen buiten gerookt mag worden. Ik wil sowieso niet dat er in mijn huis wordt gerookt met of zonder baby, wil die vieze bruine troep niet op me muren krijgen en de de lucht blijft dagen hangen bah! Roken prima maar vervuil lekker vooral alleen je eigen longen en niet mijn interieur en gezondheid en die van de baby Geen asbak binnen neerzetten wil ook nog weleens helpen want dan vragen mensen al meteen of er buiten wel gerookt mag worden
Jeetje zeg dat vind toch wel heel erg. Weet je schoonzus wel dat die giftige nicotine ed via de moedermelk ook bij haar baby komt?
mijn ouders roken ook binnen en ik heb het gewoon heel subtiel gevraagd en nu is het zo dat als noa komt wordt er binnen niet gerookt maar als ze op bed ligt wel ik heb daar vrede me en ja in de buiten lucht kan je het niet voorkomen hallo als je op een terrasje zit moet iedereen dan maar weg gaan omdat jij aankomt met je baby dat vind ik persoonlijk onzin en in de buitenlucht waait het weg en ruik je het nauwelijks