ik ook.... En ja ik ben zonder moeite gestopt met roken maar ik weet ook dat er heeel veel mensen zijn die wel veel moeite hebben. En dat jij misschien al die smoesjes gebruikt heb wil natuurlijk niet zeggen dat een ander dat ook doet
Zoals je al wist drink ik er wel meer op een dag, ik denk dat ze elke paar jaar wel weer iets "nieuws" verzinnen mbt wat er wel en niet goed is.
waar staat dat ik smoesjes heb gebruikt? je moet geen dingen gaan verzinnen ik zeg nergens dat het makkelijk is ik zeg dat het allemaal smoesjes zijn en dat is gewoon zo dat is met verslavingen nou eenmaal zo dat mensen overal smoesjes voor verzinnen om maar niet te hoeven stoppen
Hier alleen een zeldzaam kopje caffeïnevrije koffie. Toevallig had ik afgelopen week het eerste doosje (8cups) leeg dat ik koch toen ik net zwanger was. Maar net als bij Maev vind ik dit altijd rare argumenten. Buiten dat op schadelijkheid roken 100x schadelijker is als een kopje koffie, vind ik het raar dat je allleen recht v spreken zou hebben als je alles goed doet.
Ik heb niet alles teruggelezen maar als het erg lastig is te stoppen met roken en je wilt wel graag, dan kan je tabacum gebruiken, is homeopatisch middel wat je elke 2 uur kan gebruiken en dat zorgt dat je niet zoveel last hebt van onttrekkingsverschijnselen! En om te reageren op de laatste paar reacties, ik drink per dag nog een of twee koppen koffie of groene thee (hier zit ook behoorlijk wat theine/caffeine in), ik heb nog geen onderzoeken gelezen waarin staat dat dat echt slecht is, maar met mate moet kunnen toch?
Ik zou gewoon blijven roken en wijn drinken... want ja weet je, als de Russen ineens binnen vallen en een bom op ons huis gooien... dan heeft het toch allemaal geen zin gehad... #wekunnenaltijdweleenexcuusverzinnenvoorslechtgedrag...
Dit. Ik ben ook gestopt op het moment dat ik zwanger wilde worden. Ik heb laatst te horen gekregen van iemand dat het belachelijk en zelfs gevaarlijk is dat ik gestopt ben met roken i.v.m. de stress want haar verloskundige zei dat. Persoonlijk denk ik dat de stress groter is als het kindje er wat aan overhoud, omdat mama te egoïstisch was om te stoppen. @TS goed dat je bent gestopt. Je kan het!
Goed dat je gestopt bent. Niet meer beginnen. Iedereen mag van mij alles eten in de zwangerschap want die risico's zijn zoooo klein maar roken kan echt niet. Ook voor niet zwangeren trouwens. Het verpest zoveel in je lichaam.
Ik heb niet alles gelezen maar wat goed dat je stopt. Ik ben een vervent roker geweest en hikte steeds tegen het stoppen aan. Zag zo op tegen die ontwenning maar als ik heel eerlijk ben was alleen die eerste dag heel lastig. Toen was ik nog zo gevoelig om te denken ik kan ook morgen stoppen. Na alles geprobeerd te hebben was hier de truc : bij iedere keer zucht liep ik de trap op en af totdat de piek van de zucht weg was en die echte echte echte zucht was wel weg na 1 x traplopen. Dan was het wel weer ok voor een half uurtje. Die eerste dagen heb ik dan ook een keer of 42 de trap gelopen en dat werd iedere dag wat minder
Dat is een goede manier zeg! Ga ik onthouden voor andere verslavingen, zoals suiker. Ik snap niet dat men hier zo veel moeite mee heeft . Je doet het voor je kind! Geldt ook voor koffie, alcohol, bepaalde voedsel, etc. Of slapen op de buik slapen na de geboorte. Ik snap niet dat mensen risico’s nemen. Ik heb zelf heel veel gerookt voordat ik zwanger werd, ik ben gek op bubblies en cocktails en ik kan echt liters koffie drinken. Dus ik weet hoe rot het is om het op te geven. Maar het zijn maar een paar maanden. Dat moet je voor je zien. Overigens, ik ben niet meer begonnen.
Sorry niet meer actief geweest! Maar ik ben nog steeds gestopt! Het is echt wel heel erg zwaar maar tot nu toe geen sigaretten meer aangeraakt. Wel nicotine heel rustig afgebouwd met esigaret. Het voelt echt heel erg fijn en eigenlijk bevrijdend om te weten dat ze kan groeien zonder dat ze daarin word belemmerd etc. Ik had meer zorgen doordat ik rookte dan nu omdat ik even geen nicotine heb. Zeker nu de eerste plopjes komen kan ik daar veel meer van genieten!
Goed zo @Noor31! Een placenta van een mama die rookt ziet eruit als een hart die een hartaanval heeft gehad. Is vol met afgestorven bloedvaatjes. En iedereen weet dat dat niet goed is. Ik hoop van je dat je ook na de bevalling niet meer begint met roken. Niks is erger dan dat de babykleertjes naar rook ruiken .... En stel je voor dat je ooit alweer gaat roken je weet wel dat je je beste hebt gedaan in deze zwangerschap. Veel succes en veel vertrouwen dat het kan!