Mijn dochter klaagt al een tijdje over pijnlijke spieren in het nek en schouder gebied. Ik vermoed dat dit komt omdat zij best gestresst/gespannen is. Ook zou het eventueel kunnen komen door een verkeerde houding. Heeft er iemand tips wat we hieraan kunnen doen? (ze heeft al yoga oefeningen)
'S avonds lekker masseren, warm houden, goed op houding letten, eventueel een kinderfysio? Zulke gespannen spieren kunnen flink pijn doen en soms ook hoofdpijn veroorzaken. Het zou natuurlijk mooi zijn als jullie de bron van stress kunnen aanpakken. Sterkte!
Masseren laat ze helaas niet toe, ze word hysterisch als ik er bijwijze van alleen al naar kijk. Helaas zal de bron van stress aanpakken niet lukken... beetje verhaal van aard van het beestje zeg maar