Binnen kort gaan we voor het eerst met baby met de auto op vakantie naar frankrijk voor een week. vraag is simpel, wat neem je mee? hoe veel kleertjes ect en wat is handig voor in de auto bijvoorbeeld. heb wel een mama idee maar hoor graag ervaringen
Gaan jullie kamperen of in een huisje? In 1x doorrijden of onderweg overnachten? Wij kamperen altijd en ik neem dan voor ca 5 dagen kleding mee en was tussendoor steeds. Ik neem meestal een vol pak luiers mee, want naar mijn idee zijn die in NL in de aanbieding goedkoper dan in het buitenland (komt ook omdat je daar natuurlijk niet weet waar ze in de aanbieding zijn, dus dan betaal je de hoofdprijs). In de auto zet ik meestal een klein kratje op de achterbank met drinken, snoep, koekjes etc voor onderweg, lekker onder handbereik. Maar jouw baby is nog heel jong, dus dat heb je niet echt nodig denk ik. Geef je borstvoeding? Anders zou ik denk ik een thermosfles gekookt water en een flesje koud water bij de hand houden om makkelijk flesjes te kunnen maken onderweg. Spenen en knuffels bind ik meestal met touwtjes of speenkoorden vast aan de autostoeltjes. Als ze dan vallen, kun je ze makkelijk weer terughengelen. Verder weet ik het ff niet. Vorig jaar zijn wij met onze 8 weken oude baby op vakantie geweest en die had ik toen heel veel in de draagdoek overdag, omdat hij in een moeilijke fase zat. Hij sliep toen nog in de kinderwagenbak, als het erg warm was zette ik die wel eens buiten in de schaduw met een muggennet eroverheen. Met zulke jonge babies is het nog makkelijk op vakantie, ze hebben maar zo weinig nodig.
dom! wel handig om te zeggen he... we gaan voor iets langer dan een week en maken heen en terug een overstop. we hebben een appartement dus alles is daar. ik geef borstvoeding maar probeer ook af te kolven.