Meestal rond 1 jaar zeggen ze. Maar onze dame drinkt die laatste fles nog helemaal op. 11 dec wordt ze 1 jaar. En als ik haar minder geef of niets dan komt ze tegen 1 of 2 uur snachts. Zou ik bijvoorbeeld een uur na het avondeten haar nog een bordje pudding of yogurt kunnen geven? Zou dat lukken om meer met de pot mee te eten en de laatste fles te laten vervallen? Zijn er nog moeders die met 1,5 jaar nog een fles geven? Groetjes!
mijn zoontje krijgt voor hij naar bed gaat ook nog een flesje melk het cb zegt dat ie er af moet maar hij vind hem lekker. hij weet dat na het flesje hij naar bedje gaat. dus ik laat hem nog lekker dat flsje drinken.
Terence krijgt ook de laatste fles nog en soçhtends ook nog een fles met bambix. Ik zou ook niet weten wanneer wij moeten stoppen of kunnen stoppen. net als jou geven we hem rond een uur of half 7 laatste fles maar als hij te moe is na het eten en is slaap valt , dan brengen we hem in bed maar dan wordt hij gewoon om 7 uur wakker en verwachtr hij dan zijn laatste fles zolang hij die niet krijgt valt hij ook niet in slaap, of hij wordt later wakker 12 uur snacht 1 uur. Maar zolang het goed gaat kan je het blijven doen tog? Ik weet niet wanneer we kunnen stoppen moet je zelf maar ff zien toch? wanneer je merkt dat het behoefte ernaar niet meer is kun je afbouwen door wat minder te geven telkens. Sommige geven ook wat warme melk als laatst, dat zou ej kunnen proberen te geven, inplaats van yoghurt of pudding. want eigenlijk krijgt hij t toetje tog na het warm eten ? strax went hij daar aan aan de pudding of yoghurt . probeer eerst maar met wat melk zonder pap, warm. en telkens wat minder in de fles? weet niet? laat ej me weten ik ben benieuwd wat er uit komt.
Sommige hebben het langer nodig.. Eliza gaf duidelijk aan dat ze het echt niet meer wilde hebben.. Ze draaide haar hoofd weg van de fles.. dus toen was het afgelopen..
mijn meisje drinkt al sinds ongv. 7 maanden geen flesje meer voordat ze gaat slapen dus hier precies het tegenovergestelde. Haha Klinkt misschien zielig maar is het niet hoor maar ze krijgt na haar avondeten en yoghurt niks meer voordat ze gaat slapen (wel wat te drinken zoals dixap bijvoorbeeld) en het gaat prima zo.
hier vroeg het cb hoeveel flessen krijgt hij nog ik zei 2 dat was afgelopen dinsdag.... hun antwoord was lekker zo houden geniet lekker van deze momentjes nog...ze geven zelf aan als ze niet meer willen...... vrienden hebben een dochter word in december 2 en die krijgt ook nog een fles savonds en gaat daarna naar bed dus hoezo met 1 jaar stoppen?
ik geef ook nog om 22.00 zijn laatste fles. Het CB vond ook dat het niet meer nodig was zo laat. Dus ben het nu af aan het bouwen tot dat ik de fles straks tegen half 8 kan geven als hij naar bed gaat. Normaal was het rond half 11/ 11 uur of nog later, als we dan pas naar bed gingen. Maar hij krijgt hem nu al 3 dagen om 22.00 uur en 180cc zonder bambix. Gaat goed. Ik probeer gewoon om de 3 dagen een half uur te vervroegen, kijken of het zo goed gaat. En uiteindelijk ook maar 150 cc. Dan krijgt hij 3 maal 150 cc melk op een dag en dat moet toch genoeg zijn. Maar als blijkt dat het niet goed gaat, dan blijft hij de fles ook nog gewoon krijgen. Ik denk dat je gewoon moet uitproberen wat het beste werkt.
rond de 11 maanden moesten wij stoppen volgens het cb, civan wou toen ook geen laatste fles meer. 1 maand later wou hij die weer wel hij is nu 1,5 en krijgt nu nog steeds pyamapap voor hy gaat slapen.
Hoeveel melk geef je nog 's avonds? Misschien zou je per week langzaam kunnen afbouwen...? Zo heb ik het bij Esmée ook gedaan en nu krijgt ze voordat ze naar bed gaat nog 100 ml warme (gewone) melk. Maar meestal gaat het wel een beetje vanzelf en als het niet lukt: lekker flesje blijven geven hoor!