Rook helaas al 11 jaar wel paar x even gestopt. Ook veel geblowt gelukkig daar al bijna 3 jaar mee gestopt. Ik rook 1 pakje shag per week dus valt nog mee
Nee. Ooit als 16-jarige een sigaretje geprobeerd, maar vond het smerig. Toenmalige vriendin is toen overigens wel blijven roken. In mijn familie rookt overigens niemand. Een aantal (waaronder mijn ouders) hebben ooit wel gerookt, maar zijn allemaal al jaaaaaaaaaren gestopt. In de familie van mijn vriend roken er wel een paar. Er rookt nooit iemand bij ons thuis en ook niet bij mijn schoonouders en schoonzus als we daar zijn.
Niet meer. Gestopt ivm kinderwens. Beetje krom ook ...een gezond kindje willen maar ondertussen wel roken. Dat gaat niet samen.
Gestopt na de positieve test van 1e zwangerschap. Na 1 jaar weer begonnen. Nu weer na positieve test gestopt en ben nu van plan het zo te houden.
Nee. vind het ook zon kansloos gezicht als mensen achter de kinderwagen lopen met sigaret in hun handen... of tijdens een autorit met een peuk in hun mond zitten..
Ik ben gestopt tegelijk met het stoppen met de pil. Mijn vriend ook! Nu inmiddels een jaar verder en we hebben nooit meer een sigaret aangeraakt !
Nee, nooit gedaan.. Verstopte vroeger altijd de pakjes shag van mijn vader. Dat had alleen niet zoveel zin, want dan pakte hij natuurlijk gewoon de volgende...
Ik rook +/- 2 sigaretten, max 3, per dag. Waar ik net weer mee ben gestopt. Drinken doe ik niet. En toen ik te horen kreeg dat ik zwanger was, ben ik direct gestopt met roken en heb er 9 maanden lang geen 1 aangeraakt
Ik ben 7 jaar geleden gestopt met roken. Was een zware weg, maar de beste beslissing ooit. Na mijn beide ouders aan longkanker te zijn verloren raak ik geen sigaret meer aan!
Nee, gelukkig niet! Ik heb nog nooit een sigaret aangeraakt. Mijn man heeft lang gerookt maar is 2 jaar geleden gestopt.
Ik heb gerookt. Toen we de mmm in gingen ben ik gestopt. Toen toch nog geregeld gerookt (gezelligheid). Tijdens de zwangerschappen niet gerookt daarna toen het mis ging des te meer, vooral de tweede keer. Gelijk voor deze positieve test weer gestopt en hoop het nu zo te houden,totaal geen moeite meer mee alleen als ik op terras ofzo zit met mooi weer. Wat grappig is want ik rookte thuis juist altijd super veel en dat mis ik totaal niet....!