Ik hoorde het al op het RTL nieuws vanmorgen, maar heb het op internet even opgezocht bij de volkskrant. Eindelijk een bericht wat menig werkgever zich eens goed mag doorlezen. Nu maar hopen dat ze het voorstel erdoor krijgen. http://www.volkskrant.nl/binnenland/art ... ehandeling Werkgevers beseffen zich echt vaak niet wat de IVF met zich meebrengt. Dus meiden, kom voor jezelf op...... Go Freya ( goed bezig) Liefs Hope
Inderdaad, Freya is weer heel goed bezig! Gelukkig heb ik zelf een werkgever die mij alle tijd geeft die ik nodig heb voor ziekenhuisbezoeken etc. Maar ik realiseer me dat dat niet overal het geval is.
Zou heel mooi zijn als dit bij de wet word geregeld,sheelt een hoop gedoe. Geld dit eigenlijk ook voor de partner.
nou ik was echt woest toen ik het las. Heb er ook maar een mooi antwoord bij gezet! asco''s sorry hoor!
Hey meiden, Ik heb er gelukkig niet mee te maken, maar heb wel even gestemd en natuurlijk op eens. Lijkt me verschrikkelijk als je niet op de natuurlijke manier een wonder kan verwekken. Ik ken de ervaringen en het verdriet wat mijn schoonzus heeft gehad. Ik sta in ieder geval achter jullie en lees maar niet te veel reacties, zijn een stelletje botte lompe asco's.
Moet me echt inhouden! En dan ook nog zeggen dat die vrouwen te laat met kinderen beginnen! Net of daar de oorzaak ligt!En nee, adopteren is niet duur! wie zijn die lui dat ze denken dat ze ons kunnen veroordelen! Ben echt pissed! Weet dat ik er niks aan heb, maar het kriebelt gewoon! Stelletje eikels! liefs...
Ik heb het gelezen. Maar weet niet hoe ik daar ook kan reageren. Weet je ook hoe het komt dat mensen er zo gemakkelijk over denken? Doordat ivf in de media vaak gebracht wordt als iets wat je wel eventjes tussendoor doet.Een middel om heel snel en gemakkelijk een hoop kinderen in een keer te krijgen. (Wil je een tweeling?Nou, dan doe je toch ff ivf?) 't Is toch verdorie van de zotte dat je jezelf moet gaan verantwoorden wat betreft vruchtbaarheidsbehandelingen? Je zou het maar mee moeten maken, dan piepen ze wel anders.. Bah, ben zo woedend en weet niet eens hoe ik op die kl*tepoll kan reageren.
Grrrr ik word echt heel boos van sommige reacties, wat kunnen mensen toch tactloos zijn. Onwetend ook trouwens en kort door de bocht. Bah, bah en nog eens bah.
Ik word erg verdrietig van al die reacties van mensen die oneens hebben gestemd. Word er echt zo over ons gedacht? Jammer dat ik maar 200 tekens heb om terug te reageren....
En deze reactie komt notabene van een vrouw; An van den burg koos: Oneens Vrouwen moeten zich wat minder aanstellen en kinderen uit arme landen adopteren i.p.v. dure kuren voor "eigen kind"! Een kind is een kind! Goffer, hoe kan ik reageren op die site?
aub zara als je iets schrijft, ik kan niet meer reageren dat die jantje eerst eens konsekwenties dit woord fatsoendelijk te leren schrijven! En dan commentaar over de islam en het katholiek geloof. Moet echt oppassen met mijn woorden straks nog!
Ik heb gereageerd, maar ik zie mijn eigen reactie niet terug. Ik denk dat ik maar uit dat artikel weg moet blijven, want ik word helemaal onpasselijk van al die slecht geïnformeerde, ongenuanceerde reacties. Bah!
Zucht, ik heb gestemd, niet gereageerd. zit me alleen maar op te vreten heb dan ook alleen maar de 1e paar reacties gelezen waar godzijdank de meeste het eens waren. gelukkig heeft de baas van mijn vriend er alle begrip voor, die van mij word wat moeilijker denk ik omdat ik er binnenkort pas begin. maar ik hoop zo dat het er door heen komt!
gloeiende kolen nog an toe. Wat een aso's bij de stemreacties zeg.... GRRRRRRRRRRR Waar zijn de berichten van alle anderen? Ik zie namelijk niet iedereen zijn/haar berichten... Om woest van te worden.
Oordelen over een scherm is makkelijk. Laat je niet van de wijs brengen door dergelijke botte reacties. Het zegt meer over innerlijke gevechten van de persoon die schrijft dan over degene die reageert. Laat ze maar. Stop je energie in leukere dingen! Ik vraag me soms af hoe het komt dat zoveel vrouwen moeite hebben met zwanger raken. Het lijkt zo oneerlijk.
Nee, zal iets fout doen, want kan echt niet reageren. 'Ga er ook maar niet meer op kijken, want word er echt onpasselijk van. Maar goed, ik zal me wel aanstellen. Nou, dan ga ik maar gewoon eventjes adopteren,probleem opgelost!