Avent flessenwarmer.

Discussion in 'De babyuitzet' started by einad, Mar 28, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hallo,
    Wie heeft deze flessenwarmer ook?
    Ik heb er een vraag over, hoop dat ik hem duidelijk kan uitleggen..
    Als je hem open doet, zit er een blauwe rand aan de bovenkant, daar zit bij mij viezigheid in (vraag me niet hoe het kan) maar kan ik die rand eraf halen om hem schoon te maken?
    Zelf geprobeerd maar lukt niet..
    Hoop dat iemand mij kan helpen!
    Groetjes,
    Einad
     
  2. niemand?
     
  3. lovelyme

    lovelyme Fanatiek lid

    Jan 12, 2009
    1,799
    8
    38
    Welk model heb je van avent?
     
  4. Achter dat witte lipje onder die blauwe rand zit dus viezigheid..
     
  5. niemand verder tips??
     
  6. Speentje

    Speentje Fanatiek lid

    Jan 13, 2008
    1,343
    2
    0
    Wij hebben ook zo'n flessenwarmer. Die blauwe rand kan je er volgens mij niet uithalen/afhalen. Kan je er niet met een doekje tussen komen om het zo schoon te maken? Het zit dus feitelijk tussen die twee lipjes in op die blauwe rand als ik op die foto afga?
     
  7. Pandora

    Pandora VIP lid

    Oct 18, 2010
    6,530
    363
    83
    Noord-Brabant
    even een vraagje van mij....is een flessenwarmer noodzakelijk? of kun je ook gewoon warm kraanwater gebruiken om de fles te maken? ik weet namelijk niet of ik er perse een aan moet schaffen :)
     
  8. Speentje

    Speentje Fanatiek lid

    Jan 13, 2008
    1,343
    2
    0
    Je mag idd warm kraanwater pakken of het flesje opwarmen in de magnetron.
    Over het gebruik van warm kraanwater heb ik geen goed gevoel. Warm kraanwater is over het algemeen zeer gevoelig voor bacterien etc..
     
  9. Annalise74

    Annalise74 Fanatiek lid

    May 6, 2006
    2,258
    2
    38
    West Nederland
    Die blauwe rand kan er niet af volgens mij.
    Wat ik wel regelmatig heb gedaan is ontkalken met dat spul wat erbij zat (van dat "citroenpoederspul"). Daar werd die rand ook schoon van.
     
  10. Jetje76

    Jetje76 Bekend lid

    Feb 15, 2009
    617
    0
    0
    Als je borstvoeding gaat geven, is het wel handig want ik dacht dat je dat niet in de magnetron mocht opwarmen maar voor flesvoeding zou ik em niet aanschaffen. Traag ding en neemt veel ruimte in. Warm kraanwater (geen probleem volgens kraamzorg behalve als je heel oude loden leidingen hebt) of opwarmen in de magnetron gaat veeeeeeel sneller!
     
  11. Bedankt voor de antwoorden, met een doekje word hem niet..
    Je kan er niet tussen, ik zal hem straks eens proberen te ontkalken.
     

Share This Page