oh meid wat erg ik ga heel hard aan jullie denken en duimen dat alles snel goed mag komen heel veel sterkte voor jou en natuurlijk de hele familie dikke knuffel mieke
jeetje wat erg bah krijg er tranen van in me ogen Hopelijk is alles snel weer in orde. Heel veel sterkte
heel veel sterkte... en natuurlijk ook nog een dikke proficiat dat je tante bent geworden! Hopelijk gaat het snel beter met je nichtje. Trouwens een mooie meid.
even een nieuwe UPDATE. ik ben net door mijn moeder gebeld. Noa heeft hersenvliesontsteking en ze is nu gelukkig stabiel. ze krijgt sondevoeding en ligt helemaal onder de slangen. ze word dag en nacht bewaakt en mijn zus mag de komende 5 dagen nog bij haar blijven. Zew heeft alleen veel van die stokkingen gehad dat het misschien wel zeker is dat ze er wat aan overhoud... Ik hoop natuurlijk van niet. mijn zus heeft in de loop van de middag weer een gesprek met de doktoren.. Ik hoop dat we snel meer weten.. Ik vind het zo erg! dat dit mijn eigen zus gebeurd... Ik kan alleen nog maar aan hun denken en aan de kleine noa. Ik heb het er echt zwaar mee. gelukkig is ze stabiel en als het meezit is ze over 15 dagen genezen en mag ze weer naar huis.. maar ik hoop zo dat er een engeltje op haar schouder zit en dat ze er niks aan overhoud.. ze was al aan de medicijnen en toen heeft ze nog 1 zo'n stokking gehad, en dat had niet mogen gebeuren..... ik wou dat ik wat kon doen..
Jeetje wat een vervelende dingen allemaal. Ik denk dat jullie geluk hebben dat jullie zo snel actie hebben ondernomen. Dat maakt de kans op effecten in de toekomst een stuk kleiner! Ik hoop voor jullie, dat nu er een diagnose is, het snel herstelt en dat jullie ook een beetje van dat kleine mooie poppetje kunnen gaan genieten! Liefs
heel veel sterkte je zus heeft in elkgeval een diagnose en hopelijk mag ze over 2 weken gezond mee naar huis zonder dat ze er wat aan over houdt
Goed dat jullie toch actie hebben ondernomen, jullie hadden al jullie vermoedens dat er iets niet goed zat. Ik hoop dat Noa er inderdaad niks aan overhoudt en dat ze snel weer mee naar huis mag!
jeetje meid , wat verschrikkelijk voor je zus en Noa en jullie ..ik snap helemaal ook niet dat die kraamhulp niet gezien heeft dat het niet goed ging met zo`n kleintje ...gelukkig krijgt ze nu alle zorg die nodig is ... kom op Noa snel beter worden ...knuf asjuh
hooi bar. wat erg voor je zus en nichtje. hoop dat het snel beter gaat met noa. jij natuurlijk ook veel sterkte.
Wat een schatje Noa! Gelukkig dat jullie nu weten wat er aan de hand is en dat er goed voor haar gezorgd wordt.Ik wens jou en je fam heel veel sterkte en hoop idd dat ze er niets aan over zal houden. Liefs,Claudia
Sneu hoor, maar mijn zoon is ook ruim 1 dag heel ziek geweest. Vervolgens gaf hij goed over en daarna wilde ie drinken (ja midden in de nacht waar de kraamhulp niet bij was. )
Gefeliciteerd met de geboorte van je nichtje, maar wat een nare situatie zeg! Hopelijk gaat het snel weer beter met je nichtje en met je zus en dat ze er niks ernstigs aan overhoud.