Eind juli was ik voor het laatst ongesteld geweest. Na 2 keer niet ongesteld te zijn geweest ben ik via de huisarts bij de gyn terecht gekomen. En daar werd me verteld dat ik geen eisprong meer had. Maar als ik wat zou afvallen het misschien wel weer terug zou komen. Ik ben nu 5 kilo afgevallen. Nou ben ik vanmorgen dus geklukkig eindelijk weer ongesteld geworden. Betekend dit nou dat ik weer een eisprong heb gehad?
Ja, zeker weten, want zonder eisprong word je niet ongesteld. Weet niet hoeveel je weegt, maar als je eisprong ervan weg bleef, zal het wel vrij veel zijn geweest? Dan is het dus nog wel even verstandig eerst wat meer gewicht te verliezen, voordat je daadwerkelijk probeert zwanger te worden...
Wat wil je eraan laten doen dan? Bedoel je een maagband of een buikwandplastiek? Dat kan je beter na je zwangerschap(pen) doen!
Wow heftig! Kan je daarna dan wel gewoon zwanger zijn, heb je dat nagevraagd? Ik ben ooit 20 kilo te zwaar geweest, heb dat er gelukkig zelf af kunnen krijgen, zo'n operatie (en daarna) lijkt me vreselijk! Sterkte hoor!
Zwanger worden is geen probleem. Als het alleen 20 kilo was dat ik af moet vallen zou ik die operatie ook niet doen. Het is bij mij 77 kilo te veel. Ben vrijdag nog bij de huisarts geweest omdat ik zo vreselijk vloeide dat ik net zo goed op het toilet kon blijven zitten. Heb tabletten gekregen om het minder te laten worden. Waarschijnlijk vloeide ik zo erg omdat ik nog geen eisprong heb gehad. Ik snap er niks meer van hoor.
Ohw, da's best veel.... Maar je weet dus zeker dat je daarna een kind kan dragen? Ben je nu trouwens aan de pil of ben je al bezig om zwanger te raken (dan kan zo'n zware operatie niet doorgaan neem ik aan?). Als je geen eisprong hebt, vloei je juist veel minder! Als je aan de pil bent, heb je ook geen eisprong en vloei je ook minder, dan menstrueer je niet, maar heb je slechts een onttrekkingsbloeding zoals dat officieel heet.
Nee hoeft niet, ongesteld worden betekent niet automatisch dat je een eisprong hebt gehad. Heb heel vaak een menstruatie gehad zonder eisprong.
Ben niet echt bezig om zwanger te worden. Maar zou het wel zo zijn word de operatie geoon uitgesteld. Ben niet aan de pil en de mirena heb ik er in maart ofzo uit laten halen.