Ja klopt, heb het wel eens op t.v. gezien, zat iemand met een lading maden op zijn been die alle rottende delen opknabbelden. Ik denk dat ik lichtelijk hysterisch zou worden, maar het schijnt wel goed te werken.
nee is niet bekend bij mij, nog nooit van gehoord.. en neem aan als het echt zo was dat ik het wel wist
Gatverdamme zeg. En dan roepen ze allemaal maar dat je gezond moet eten! Wat is er tegenwoordig nog gezond? Als je ziet hoe ze alles maken en wat ze er in proppen undercover als E-nummer. :-#
Gezond eten dat willen ze alleen maar omdat de kosten voor zieke mensen opvangen te hoog zijn. Over E-nummers wordt nog wijzelijk de mond gehouden, want dat zou ze weleens heel veel geld kunnen kosten. Het is een beetje hetzelfde als met roken....overal campagnes om stoppen met roken te stimuleren. Maar als er echt niemand meer zou roken, zou de regering 'failliet' gaan. Das hetzelfde als met andere brandstof voor auto's. Men is financieel afhankelijk an die rotzooi.
Wahahahaha , wat is dit? Ik val zowat van mijn bureaustoel van het lachen.... Ontopic: ik vind dat je gewoon moet genieten van wat je eet en er niet teveel bij na moet denken. Want dan zou je niks meer kunnen eten. Ik neem straks nog een handje schildluizen, ik bedoel M&M's.
tja er is wel een alternatief, de natuurwinkel, maar dat vinden de meeste mensen te duur. dat is ook hun goed recht dat te vinden. ik weiger echter m'n lichaam te vervuilen met die rotzooi. plus ik ben gewoon heel principieel tegen het eten van dieren/ hun lichaam gebruiken voor allerlei zaken zoals schoenen en riemen. handige bijkomstigheid is dat daardoor veel snoep voor mij afvalt en ik dus minder op de lijn hoef te letten.
Ooooww lekker turkse pizza met döner. Heeeerlijk, van de week ook gegeten. Ik als carnivoor laat die dingen er echt niet voor staan, sorry.
Eerst met keukenontstopper en dat neutraliseren ze met zoutzuur Tijdens het proces kan je je handen dus maar beter niet in die bakken steken, maar daarna is het weer helemaal veilig om te eten.