Ow, ik zie nu dat 'ziekelijk' al eens eerder van zich heeft laten horen.. Raar... hij/zij is dus niet 'perongeluk' op Sterre* haar site terecht gekomen... is dus echt op treiter tour!
Ja muis, dat veronderstel ik ook.. Denk dat het iemand is die ik ken.. Maar ruzie met iemand heb ik niet.. Dat IP adres komen we te weten.. en als we die persoon vinden.. die gaat weten hoelaat het is.. Heeft geen idee met wie ie te doen heeft..
Hiep hiep hoeraaa! Joyce, man en Manolito van harte gefeliciteerd met jullie dochter en zusje! Goed gedaan meid!
Heej meiden, lees dat jullie het nieuws al weten, enne geef niks hoor moor Alles gaat goed, ze doet het lekker, mocht ook gelijk weer naar huis Mijn bevallingsverhaal komt nog hoor,als ik weer een beetje ben bijgekomen.
Marieke, ik zit hier in een soort van in shock. Hoe durft iemand zulke uitlatingen te doen in iemand privé gastenboek over een meisje wat te vroeg geboren en overleden is. Hoe haalt iemand dat in zijn zieke hoofd! Be-la-che-lijk!!! Ik heb er geen woorden voor. Hopelijk kunnen jullie het IP-nummer ergens laten traceren zodat je weet wie dit doet. Sterkte voor jullie, want dit moet een klap in je gezicht zijn. Knuffel!
Snap nog steeds niet dat iemand zo op een vlindersite kan posten, belachelijk... Zo, we hebben net online naar een webcamconcert van Blof gekeken, leuk zeg, uurtje live en accoustisch via de opendisc-player, wat zijn ze toch goed... @ Ink, hmm, Jelka vindt badderen ook helemaal niets, dus ik moet kouder water proberen?? Morgen eens een poging wagen! Hoe lang doe je over 7 km? Ik weet nooit hoe ver ik wandel, alleen hoe lang... Hmm, Jelka is nu boos volgens mij, Rinke heeft haar net boven in bed gelegd, maar daar is ze het duidelijk niet mee eens, alarm zeg! Hoop niet dat Mirthe nu ook aan het huilen is....die sliep nog niet volgens mij. **oh, Rinke en Jelka komen alweer naar beneden...** @ Muissie, wat een goed idee zeg biefstuk met brood, weet nu al wat mijn lunch morgen gaat worden, whaha... Heike? Wie is Heike?? Zucht...Jelka is nu beneden weer stil, maar vandaag was wel een beproeving zeg, veel gehuild, terwijl ik net blij was dat het minder werd...hopelijk vannacht wel een slapende Jelka. Rinke moet vroeg weg en ik heb morgen de 2 dames alleen, als ze dan maar niet zo is als vandaag, anders is het ook een beetje zielig voor Mirthe! Ik ga CSI even volgen en straks lekker loos Project Catwalk kijken, jammie...
Ik heb wel alles gelezen, maar niet zo veel zin om op alles te reageren......sorry. Marieke: Ik heb het stukje ook voorgelezen aan m`n man. We zijn echt ontzettend kwaad. Hoe kan iemand dit in z`n botte kop halen om op te schrijven. Niemand die zo`n groot verlies heeft meegemaakt MAG oordelen!!!! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Word er gewoon misselijk van. (((((((((((((((((knuffel))))))))))))))))))) voor jou!! Jutte netjes gezegd hoor.
Ernstig verslaafd dus @ Marieke: een dikke knuffel voor jou. Sommige mensen zijn te erg voor woorden . @ Jutte: wat kunnen kinderen enorm van elkaar verschillen he. Mirthe overal slapen en Jelka veel moeilijker. Ben ook heel benieuwd hoe dat hier straks zal zijn. Ben een beetje vergeten wat ik gelezen heb verder.
Haai meiden! Over het badderen...Ryan vind het dus ook 10 keer niks! Maar vanmorgen deed ik hem in bad, in het aquazitje en dat vond ie me toch geweldig! Hij ging helemaal keuvelen en gezellig doen! Misschien een tip?? Misschien stom vraagje...maar vanaf wanneer gaan kleintjes ongeveer lachen?? Net vreselijk gelachen met Mark, we hadden nog ballonnen staan, die ik in het ziekenhuis gehad had..en die waren bijna leeg..we hebben met zijn 2tjes de ballonnen opgezogen(helium) en mijn schoonvader gebeld..hoe kinderachtig, maar zoo leuk Marieke..ik vind het echt heel erg hoor...ik heb Godzijdank geen verlies van een kleintje..maar kan en wil me niet eens voorstellen hoe het is..probeer echt om het ipadres te achterhalen! Ik zal Mark eens vragen of hij wat weet(pc nerd ) Joyce, das al snel weer een berichtje zeg!! Muis, hoe was je boord met fiebstuk? kuss
Oh Marieke, wilde nog zeggen...ik zou er verder niet op reageren..die gast is zo ziek, dat ie volgens mij kickt op dat soort berichten..hij heeft je nu waar hij je hebben wilt..snap je me?? Niet verkeerd bedoeld hoor.. Ik heb net ook even gekeken op mijn babysite, maar je kan de berichten wel wissen! Weet alleen niet of je dan nog het ip adres kan achterhalen..kortom..gewoon de beheerder even mailen! Enne zie net pas voor t eerst de foto's en wat een mooie meid is Sterre* Echt een lekker meissie! Knuffie voor jou!
Hier was het destijds ook geen succes met in bad doen. Bij ons bleek de tummytub the answer te zijn. Het babybad was te groot, raakte ze nergens een kant en voelde ze zich onveilig ofzo? In de tummytub voelde ze de onderkant met haar voetjes en begon ze helemaal te jumpen. Echt heel bijzonder. We hebben haar toen net zo lang in de tummytub gehouden als mogelijk was. En in Verwegistan badderden we haar gewoon in een emmer.
Katja, heeft foto's van Nina op haar hyves!! Ook al een meissie met veel haar!!!! Echt een lekker ding is het!
Zo meiden, dan nu eindelijk na deze drukke en chaotische dag een verslag van onze kant. Laten we bij het begin beginnen... Op het cb is Marissa helemaal goedgekeurd. Ze weegt 11,4 kg en is 86 cm. Ze deed alle testjes perfect, zelf alle testjes voor 3jarigen. Ook 3/4 van de testjes voor 4-jarigen ging feilloos in een keer goed. Kortom een meid om trots op te zijn... Toen snel bloemen gehaald, nog even stress omdat de bestelde bloemen (nog) niet binnen waren. Gelukkig kwamen die nog net op tijd. Toen naar huis, Marissa in bed stoppen en meteen door naar de echo. Prachtige echo gehad, ja we weten het geslacht, nee ik zeg het lekker niet Ga maar zoeken op de banner (echt heeeeeel subtiel hoor ) Als jullie het niet kunnen vinden, wil ik misschien nog wel een tipje geven morgen Onze kruimel is alleen helaas niet helemaal goedgekeurd. Alles was perfect en eigenlijk precies op schema volgens de uitgerekende datum. Er is alleen een afwijking aan de rechternier. Dit is een afwijking die de echoscopiste nog nooit gezien had en daarom wilde ze ons toch voor de zekerheid doorverwijzen. Nu moeten we volgende week dinsdag de 29e om 9.45 naar het WKZ voor een specialistische echo. Hopelijk hebben we dan meer zekerheid over hoe of wat. We hebben een heleboel foto's meegekregen, ik ga ze waarschijnlijk morgen wel scannen en plaatsen. O ja voor de statistieken, kruimel weegt nu 376 gram Gelukkig was de klant erg tevreden over het bruidswerk, dus dat is wel fijn. Het is ook erg mooi geworden al zeg ik het zelf Was best iets aparts namelijk, misschien morgen ook nog wel foto hiervan voor de liefhebbers. Nou, ik nu maar ga slapen, ben verschikkelijk moe na deze eigenlijk veel te drukke dag. Dikke knuffels voor jullie!!!! Bye!
Via de vlindersite kan het tot 30 dagen duren voor je antwoord krijgt! Pff Dan zoek ik het mezelf wel uit... Hoe weet ik nog niet Slaapwel dames en thnx voor de bemoedigende woorden!.. Dankjewel dames!
mmmmm.... ik denk kom eens even in de nachtclub kijken..... maar geloof dat er niet echt meer een club is. hihihihi Moppie gisteren om 23.00 voeding gegeven en nu kwam ze dus weer rond 2.30 Helaas pakt ze nog steeds de tepel niet. Ze raakt helemaal in paniek en dan lukt het helemaal iet meer. We doen het u zo: aanleggen, dan afkolven en dan met een lepeltje geven en ev bijvoeden. pfffff duurt dus eeuwen. Ik zit nu met mijn meisje in mijn armen en ze kijkt zó wakker, maar ga haar zo toch proberen op bed te leggen. xxx enne... ikke heb honger! en ik heb me rot gezocht naar het kannetje thee. Iemand gezien?
Goedemorgen dames! Bedankt voor de lieve reacties! Heb besloten afstand te gaan nemen van mijn familie.... In elk geval tot ze het gaan begrijpen. Krijg ik uitgerekend nu een mail van mijn zus in Zwitserland. Die komen volgend weekend en willen iedereen zien.... Weet niet of ik daar nu wel zin in heb.... Kwie, succes met Jan! Tis natuurlijk nooit fijn als je man pijn heeft..... Ink, lekker aan de wandel!! Ik heb daar toch zo'n zin in! Maar dan niet zonder wagen, want das saai! Joyce, gefeliciteerd met jullie dochter!!!! Daan, vervelend een koortslip.... Hoop dat het snel weg is! Moor, leuke collega heb je! En het is wel heel aardig van haar dat jij de boodschappen MAG doen..... Awh.... die foto's...... Noor popje.... Nieuwe mama's met nieuwe baby's...... Ohoh... zie Peuters vollop in Pubertijd voorbij komen...... Arme papa's en mama's...... Jep Lumea, in die fase vind je jezelf echt niet leuk, maar dat verandert ook weer hoor! Marieke...... als je die dwaas gevonden hebt mogen wij hem dan met z'n allen gaan slaan.....? Wat beweegt iemand ertoe zo te doen :x Des, al lijk je volwassen, ergens van binnen nog steeds een kind!!! Rootje..... extra echo, kan een afwijking aan de nier ernstig zijn? Ik bedoel, wij zouden toch met 1 nier kunnen leven.... Katja, wel een lange weg met het voeden.... Hoop dat ze snel lekker bij jou kan drinken....