Ow dan ga ik ook nog wel aan de bloemen en knopen denk! Wil eigenlijk ook nog wel even verder maar geen zin om alles naar beneden te halen en boven is het erg warm.. Vandaag heerlijk naar het strand geweest met een vriendin, verder niet zoveel, ml is nu naar vrienden. Groetjes
OOhhh lekker het strand. Waren wij ook van plan maar de oudste is opeens hartstikke ziek. Heeft 40 graden koorts en ligt alleen maar op de bank. Ik ga eens kijken of ik de adressen naar jullie kan gaan mailen...
Erg leuk dat 'oud' roze! Ik heb ze in mijn fotoalbum staan....kleine sneak hoor ik zal binnenkort eens nieuwe maken
Heb even gespiekt en ben benieuwt wat je ervan gemaakt hebt. Zag er nu in ieder geval al leuk uit. Dames ik heb iedereen een mail gestuurd met het adres waar je elke 2 weken je boekje heen moet sturen. Ik hoop dat ik het goed heb gedaan maar check het nog even. Als het goed is heb je het adres gekregen van degene die onder je staat en lexie heeft mijn adres gekregen: 1. majel24 2. Siepie 3. Fuchsia 4. Tinkerbel80 5.mamma van stef 6. Within 7. sternenkind 8. Lexie74
Hoii!!! Majel dank voor je mailtje!! Sorry voor mijn afwezigheid, maar dit weer is zoo lekker. Ik zit niet zoveel achter de laptop nu! Iedereen een fijne dag vandaag!
ik heb em ook binnen en meteen maar even adresstickertjes uitgeprint, dus ligt 8x klaar. Ik ben er klaar voor hahaha *stuiterstuiter*
Helemaal gelukt met de email.. dankjewel! jeemig het is vandaag nog meer puffen dan gisteren.. hoop dat het vanaf morgen echt afkoelt dan kan ik wat 'meters' gaan maken met alle ideeën die ik heb en alle voorbereidingen.
Ik "moet" nog 1 pagina maar stel het uit want ik wil nog niet klaar zijn. Ik denk dat ik hem vandaag af ga maken. Ik heb foto's van het hele gezin erin gedaan.
Ik had even een vraag... De data die we gekregen hebben, doe je de boekjes op de post , toch? Dus niet eerder? Want de post kan soms trager zijn dan 1 dag, ook zijn ze bezig om de postberzorging op maandag te laten vervallen. Dat betekent dat je 1,5 week maar hebt om de boekjes te vullen. Klopt mijn redenatie?
In de andere groep waar ik meedoe houden ze 3 weken aan tussen de verzendingen. Maar ik vind het eik wel leuk om van deze ronde al zo snel (half dec) het eindresultaat in handen te hebben. Maarja als het inhoudt dat men af gaat raffelen, dat zou wel heel ljammer zijn natuurlijk. Ik weet niet hoe snel iedereen die 10 pag knutselt? Ik heb al wat vooruit gewerkt, ik bedoel je weet de afmetingen, dus heb al vanalles gemaakt op leuke papiertjes maar ook op gewoon wit papier, wat ik dan tzt in boekjes plakken kan. Dus ik zie die 2 weken (of 1,5 dan) wel zitten hoor.
De post kan langzaam zijn ja. Ik stel voor dat we als de boekjes 8 september op de post gegaan zijn we even kijken hoe het gaat. mochten een boel van ons na 1,5 ofzo nog niet zo ver zijn kunnen we de data altijd nog opschuiven. Is dat wat?