Ik heb een aantal jaren geleden gewoon geschrapt , nu doe ik het digitaal maat heb nog wel leuke spulletjes liggen dus kan ik ook deze eens lekker gaan gebruiken
Oh heb er al helemaal zin in Hopelijk komende week komen mijn boekjes binnen, heb er dan 3, dus mocht iemand er nog 1 willen? Anders bewaar ik ze voor volgende projecten ^^
Ik wil wel een boekje van je overnemen hoor within. Moet je maar even laten weten wat het kost. Even iets anders. Ik heb nog niks van demi77 gehoord. Willen we nog wachten of kijken we of er iemand anders mee wil doen?
Ik zou even wachten nog, er kan best een reden zijn dat ze nog niet heeft gereageerd.. Wie weet is ze een weekeindje weg Withouten, ik neem graag een boekje over van je... PB me maar wat de kosten en verzendkosten zijn
Ahhhhh hier zijn jullie! Was even 2 dagen de deur uit. Als Demi maar niet reageert dan zou ik een ander zoeken. Wacht het even af tot morgen ochtend. Wat mij betreft is 8 sept prima en 3 weken er tussen ook.
Nou dames demi doet ook mee dus we zijn compleet. Ik ga zo even de mail naar iedereen versturen met de afspraken en data van versturen. Als jullie iets missen of anders willen laat het weten. Within ik pb je even.
PB's van beide dames ontvangen ^^ Als de boekjes binnen komen gaan ze diezelfde dag nog jullie kant op!
Leuk! Ik moet nog even boekjes bestellen. Mocht er nog iemand een boekje hebben dan wil ik er ook wel 1 overnemen! Dan graag een pb!
Ik ben al 2 dagen aan het denken wat ik allemaal ga maken en wat ik allemaal kan gebruiken. Ik heb allerlei crea hobbies en heb dan ook kasten vol met papier,lint,knopen,plaatjes, stempels en nog veel meer. Heerlijk om dat weer eens uit de kast te kunnen trekken en er echt wat mee te gaan doen. De mail is trouwens net verzonden naar iedereen als het goed is.
Mail ontvangen ! Ik was zelf van het scrappen maar sinds rilana er is doe ik het veel te weinig terwijl ik juist graag aan het knutselen ben. Dus dit is wel een goede! Groetjes Esther
Dat sowieso mocht hij kwijtraken in de post. Vergeet ook niet een afzender op de envelop te noteren mocht er iets gebeuren met het boekje. Had ook al zitten denken om de boekjes via pakketpost verzekerd te versturen maar kost iets meer dan 8 euro dacht ik en word misschien toch wel een beetje een dure grap dan.
We gaan maar uit van de betrouwbaarheid van de NL post... Ik heb de mail gehad, zal je ff mijn adres versturen.
Helemaal goed. Ik kreeg nog het volgende voorstel van siepie en wil graag jullie mening even horen: Misschien is het wel een idee om een vragenlijstje te maken, een soort voorstel ronde. Zodat je wat meer weet over de ander, ook wat een ander in het boekje wil hebben. Favo kleur of iets, beetje achtergrond informatie? Lijkt mij wel handig!