Hoi dames, zijn er hier meer meiden die van plan zijn om naar zwangerschapszwemmen in rotterdam te gaan of er eventueel al naar toe gaan? Wil graag weten of het bevalt en het lijkt me leuk alvast wat mensen te kennen!
Hallo Sem, Ik deed het een tijdje bij het oostelijk zwembad. het is heel erg leuk hoor en het water is zo lekker verwarmd!! helaas kreeg ik naarmate ik verder de zwanegrschap inging erg veel last van maagzuur tijdens het zwemmen dus ben ik ermee gestopt. ik ben nog wel van plan om toch nog eens een keertje te gaan want het is gewoon erg leuk dus wie weet heb jij binnenkort ook zin om te zwemmen?
ps: als je een keer zin heb om samen te gaan stuur dan een pbtje want ik raak heel gauw topics uit het oog. groetjes!
Waar in Rotterdam kun je dat doen??? welke zwembaden, ik zou het ook wel willen doen goed voor de spieren en lichaam.. heerlijk
hey! Ik ben ook op zoek naar een zwembad in R'dam waar je kunt zwangerschapszwemmen en ben tot nu toe alleen het oostelijk zwembad tegengekomen! En laten die nou uitegerekend net tijden hebben die ik niet kan.... baal er wel van want het lijkt me hartstikke leuk. Weet iemand nog een ander zwembad? of in de buurt van rotterdam? groetjes Joost
In schiebroek heb je een zwembad maar weet niet zeker of ze daar zwangerschapszwemmen doen. Zuidplein?
Oostelijk zwembad schijnt de enige te zijn in Rotterdam waar echt zwangerschapszwemmen wordt gegeven. Stond geloof ik ook op hun website, of ik heb het ergens anders gelezen. In ieder geval op dinsdagochtend 11-12 en donderdagavond van 19.30-20.30 Zit er zelf ook aan te denken om een keer te gaan, maar tot nu toe houdt het idee dat ik daar alleen binnen kom stappen - in een ws. bestaande groep - me een beetje tegen. Okee....en een gebrek aan 'motivatie' in dit verband...ben niet zo goed in mezelf een schop onder mijn kont geven Dus ik sta er zeker voor open om een (paar) keer samen te gaan! Groetjes DeVeRo PB-tjes van mensen die ook willen, zijn ook hier erg welkom
In Spijkenisse kan je zwangerschapszwemmen op dinsdag en woensdag avond tussen 19.45 uur en 20.30 uur..... Maar is misschien net iets te ver weg?!