Wie heeft er een goede tip tegen vastzittend slijm en kriebelhoest? Ik hoest me de longen uit mn lijf (en heb het idee mn kind ook!), wordt er helemaal gek van. Net even bij de apotheek geweest en die wilde me er niks voor geven omdat ik zwanger ben...
Beste Aggy, hier hetzelfde probleem. Hoest al sinds zaterdag en ondertussen doen mijn longen/rug er helemaal pijn van. Ik ben zaterdag bij de apotheek geweest en heb noscapine gekregen. Is een hoestdrank die je tijdens de zwangerschap wel mag gebruiken. Beterschap!
Zwangerschap en borstvoeding Kaloba druppels kan voor zover bekend zonder bezwaar worden gebruikt, tijdens de zwangerschap en de periode van borstvoeding, indien u zich houdt aan de dosering zoals deze is weergegeven in de bijsluiter
Fluimucil drank werkt ook prima, mag je ook in de zwangerschap gebruiken (lage dosis). Ik heb de dosis voor kids gebruikt, helpt geweldig!
Ik heb Broomhexine gebruikt..heb het bij de apotheek gehaald en het mag gewoon gebruikt worden tijdens de zwangerschap. Is voor vastzittende hoest door taai slijm.
Heb jij de bijsluiter er nog op nagekeken? Want heb zelf net een fles gekocht en de bijsluiter gelezen: Noscapinehydrochloride 1 mg/ml stroop bijsluiter RVG 20550=16680 Zwangerschap Over het gebruik van noscapine tijdens de zwangerschap bij de mens bestaan onvoldoende gegevens om de mogelijke schadelijkheid te beoordelen. Tot dusver zijn er geen schadelijke effecten bekend. Tijdens de zwangerschap slechts gebruiken na overleg met uw arts. Vraag uw arts of apotheker om advies voordat u een geneesmiddel inneemt.
Mijn man had dit gisteren ook gehaald en toen las ik dit dus ook. Heb vanmorgen dus de apotheek maar even gebeld. Dit was een conclusie van een onderzoek in Australiƫ of zoiets en ik kon het gewoon gebruiken tijdens de zwangerschap zei de assistente. Een kennis heeft het ook gebruikt tijdens haar zw. Dus ga er nu maar vanuit dat het wel kan. Bedankt voor alle reacties iig!
Hoi allemaal Ik zit ook met een paar vragen. Vanaf dindsdag heb ik een behoorlijke griep te pakken wat bijna een longontsteking is. Hoge koorts , holtes dicht keelpijn en mn longen uit mn lijf hoesten heel beroerd en dus op bed blijven. Ik heb van de dokter een hoestdrank gehad die ik niet vind helpen en paracetamol met codaine, waar ik er 3 van mag op een dag. Verder ben ik met het advies stomen naar huis gestuurd. Ik snap dat ze verder niets mogen geven omdat ik zwanger ben maar ik word gek van de druk op mn hoofd! Ben nu 21 weken zwanger en maak me n beetje zorgen om de baby ik eet al 4 dagen alleen maar beschuit met thee omdat ik de rest niet binnenhoud of door mn zere keel krijg. In hoeverre kan dit kwaad voor de baby, heeft die nog n vooraad of hoe zit dat? ik heb hier totaal geen ervaring mee het lijkt zelfs ofdat ik de baby vaker voel dan anders! ik ben bang dat die geen voedsel krijgt plus dat ik hij/zij werkelijke hele dag stoor door mn hoesten. Zelfs mn buikspieren enz doen zeer van het hoesten! heeft iemand ervaring en zoja hoe lang gaat dit duren? Groetjes en alvast bedankt
Hoe lang ben je zwanger? Je baby heeft wel wat reserve hoor, bovendien pakt het gewoon wat het nodig heeft (jouw reserve bijvoorbeeld). Gebruik je neusspray om je neus los te houden? Want dat mag gewoon hoor, lucht misschien behoorlijk op? Hoest je slijm op? Of is het alleen kriebelhoest?